Přítelův pozitivní přístup k trávě

zobrazeno 1223×

Vložil(a): Kama, 10. 3. 2018 23.15

Ahoj holky, možná nepotřebuju radu, jako spíš se vykecat...Mám půl roku přítele, je fajn, je s ním sranda, atd... Ale vadí mi to, že si čas od času dá trávu. Což o to, já si dám taky, ale tak jednou za rok. On si dá jednou za dva týdny. Sice jsme se na tom domluvili, ale spíš jsme se bavili o tom, když bude nějaká akce s bandou a ne, že to bude brát automaticky. Když jsme se poznali, tvrdil, že ho hulení nebaví, že mu to nic nedává. A fakt nehulil. Od té doby, co jsme si zahulili spolu, já po roce, tak se rozhulil a nedokáže se toho vzdát. Nechce přistoupit ani k tomu, že by si trávu dal tak dvakrát za rok. Prostě musí co druhý víkend. I sám. Říká, že přes týden nemůže být zhulený, že musí mít čistou hlavu, přitom tentokrát v pátek jel do práce zhulený. Podle něj řeším kraviny, protože je to stejné k alkohol, nebo spíš ještě přijatelnější. Já už mám víceméně jasno, pokud ho nepřesvědčím, tak asi jedině rozchod, protože to fakt nedávám. Deprese naštěstí nemám, ale mám šílené ataky a úzkosti, a uvědomuji si, že nejspíš z toho. A to mi ještě řekne, že on žádnou zodpovědnost nepotřebuje, protože děcka nemá. Tak ale našel si ženskou s děckama že? I když jsme si v tomto udělali jasno, že se k mým dětem zatím až tak vázat nechce, protože mají své otce, ale tak jako měl by v tomto brát ohled na to, že má ženu s dětma ne? I když spolu nežijeme. Na druhou stranu věřím, že mě miluje, je to vidět, ale v tomto prostě podle něj řeším blbosti, asi jakobych chtěla, aby si dal dvě piva za rok

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

KytkovaGita, 17. 12. 2020, 22.00

Dobrý večer, chci se zeptatmá s tím někdo zkušenosti? Já měla takového přítele, a pamatuji si, že s ním byl naprosto úžasný sex. Oba jsme si to s trávou a sex. pomůckami užívali.

Romanka40, 18. 11. 2019, 14.16

editak, 27. 3. 2018, 9.13

s tím nemám zkušenost...naštěstí...

vendy.z, 20. 3. 2018, 19.47

Jednou za 2 týdny? Manželův brácha má snad obden ale je to na něm už tedy znát...

annahb, 12. 3. 2018, 11.43

takového chlapa bych teda nechtěla

Kama, 12. 3. 2018, 12.29

Však já takového taky nechci.

Mygara

Mygara, 12. 3. 2018, 7.02

pivo toleruji v rozumné míře, ale marijánku ne, ohrožuje nejen sebe, ale i ostatní

Kama, 12. 3. 2018, 10.27

Taky tak.

Janna, 11. 3. 2018, 19.22

Tak tohle je pro mě tabu. Takovýho chlapa bych nechtěla a už vůbec bych něco takového nerespektovala. A ještě v tom máš svoje děti... To bych ho k nim ani na krok nepustila. Ten by šel.. A hned. Pokud tě opravdu miluje, tak toho nechá. A to úplně. A ne že si dáš ještě s ním

Kama, 11. 3. 2018, 19.52

Já si dala tak třikrát vždy po pár letech. Netoleruju mu to. Dala jsem mu nůž na krk.

L.janicka.l

L.janicka.l, 11. 3. 2018, 19.20

uprimne me se vubec nelibi, ze ty matka od deti co ma psychicke problemy a urcite jeste beres prasky, si das taky. Po tomhle se ti to rozjede jeste vic. A co se tyce jeho, kdybych to vedela tak si s nim nezacnu

Kama, 11. 3. 2018, 19.50

Tak během psychických problémů jsem si dala jednou. Jinak to celkem bylo asi třikrát vždy po pár letech. A taky že bych s ním nezačla. Rozhulil se až teď během vztahu. Jinak nehulil.

lazna, 11. 3. 2018, 19.16

Mám kamarády, kteří hulili jak fabriky. Ale co maji děti, tak si zahuli občas nebo vůbec. Netolerovala bych to.

Kama, 11. 3. 2018, 19.48

Taky že to netoleruju.

Lenča Pešková, 11. 3. 2018, 11.46

no tak ja bych to asi neakceptovala. asi ani 2x do roka. vazat se k detem? tak nejakym zpusobem s nima komunikuje ne?

Kama, 11. 3. 2018, 19.48

Jo komunikuje ale jakože s nima nebude trávit tolik času jako jiní chlapi co si najdou ženskou s dětma.

Lenča Pešková, 11. 3. 2018, 20.31

tak to by mi asi taky vadilo. kdyz si najdi chlapa/ženskous detma tak je musim brat jako součást ne?

Adrianita, 11. 3. 2018, 20.39

Já bych hlavně hledala chlapa k dětem, do rodiny, ne jen pro sebe. Pokud vám teda nejde jen o to jedno, to už je pak jiná věc..

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů