Pod dohledem

zobrazeno 637×

Vložil(a): Mildret, 5. 1. 2017 13.42

Přítel mě neustále kontroluje , poslední dobou už to ale dost přehání. Kontroluje mi telefon , neustále mě pozoruje , chodí za mnou do práce.. je to normální? Stalo se vám to taky ? Jak jste na to reagovaly? Podotýkám že nemá důvod....

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Romanka40, 18. 11. 2019, 14.46

Rychle pryc

Žofinka

Žofinka, 7. 12. 2017, 6.10

naštěstí můj manžel to nedělá a si bych to ani nesnesla, zkuste ho uklidnit, že opravdu nikde nokdo a když bude pokračovat, tak to utnout

jitkamety

jitkamety, 9. 7. 2017, 18.17

Takoveho chlapa bych doma teda nechtela

Mygara

Mygara, 6. 4. 2017, 14.02

no, až tak normální mi to nepřijde... na rovinu bych si s ním promluvila

vendy.z, 11. 1. 2017, 17.47

To tedy normální není, divné...

vivianr, 10. 1. 2017, 13.14

No, já nevím, udělat bububu + chlapská nelogická logika dá dohromady, že má pravdu on. Normální to určitě není, ale chtělo by to na něj nějak chytře, aby pochopil, že to přehání. Jestli se to bude stupňovat, ta bych brala nohy na ramena.

benca, 6. 1. 2017, 21.01

tak to sa nerobi, my si verime a nemame ziadne tajnosti, s tym som sa nestretla

jkubeso, 6. 1. 2017, 15.07

V pořádku to určitě není, nejste jeho majetek, aby se k vám takhle choval. Určitě si promluvit, že takto ne. Jak tu někteří píšou o projíždění telefonu, tak to by mi chlap udělal jen jednou a pak by bylo peklo Vždy říkám, že smsky a podobné zprávy kdekoliv jsou jako dopis (akorát jinou formou) a cizí dopisy se přece neotvírají a nečtou ne? Pokud je to se svolením, pak je to samozřejmě v pořádku, jinak by to mělo být tabu...

skřítek, 6. 1. 2017, 14.52

Tak to rozhodně v pořádku není. Zakročte dříve než to bude neúnosné. Zkusila bych to nejdříve po dobrém, promluvit si co ho k tomu vede a vysvětlit mu, že Vám to opravdu není příjemné, snažit se ho ujistit, že k tomu opravdu nemá důvod... Pokud by to pokračovalo i dál, ostře bych se bránila. Musí to být ubíjející.

jitkamety

jitkamety, 6. 1. 2017, 13.22

tak tohle mi normální nepříijde,určitě by jste s tím měla něco dělat

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů