Partner vztekloun

zobrazeno 1255×

Vložil(a): Zlata1, 26. 1. 2017 21.30

Tak kde začít??? Asi tím, že v mě domácnosti je poněkud častěji slyšet vztekat a řvaní, nadávání, a kopání do věci... Kdo to dělá?? No můj přítel je sice na jednu stranu hodný, uklízí a myje nádobí, vytírá a jiné, ale jedná vec mi dost vadí.... Pořád do něčeho vrazi, zakopává a stále říká, že na něj něco útočí, jako například dveře, skříně a židle. Jenže ne že by třeba tiše zaklel, ale rovnou nadává sprostě a ještě si do toho kopne nebo bouchne. Když mu něco nejde podle představ, tak to vybouchne jak papinak... Kdybychom neměli děti tak, to přeziju, ale děti tohle všechno vnímají a slyší , což není dobré.... Co dělat???? I když ho upozorňují, že by měl krotit své chování, tak se na mě ještě obori, že ty moje kecy nebude poslouchat. Bohužel někdy je to takove, že se to nedá snést. Tak si někdy říkám, má takový život cenu????

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Romanka40, 18. 11. 2019, 14.44

Me to by to nebavilo

Žofinka

Žofinka, 29. 11. 2017, 4.05

to se vám vůbec nedivím, že vás to nebaví, ale to si musíte rozhodnout sama

jitkamety

jitkamety, 9. 7. 2017, 18.14

No bohuzel i tací lide jsou

Kikinka30, 4. 4. 2017, 8.38

Kazdy je nejaky,ale vzteklouni potrebuji akci

Mygara

Mygara, 8. 2. 2017, 13.53

každý je bohužel nějaký a si ho v jeho letech budete těžko měnit, ale mírnit ho můžete

Čertice, 27. 1. 2017, 21.55

Můj přítel taky rychle vybuchne, ale ne tak, že bych z něj měla strach, on začne nadávat a já se začnu smát. On pak taky, že nemůže být naštvaný, když se mu směju. Taky vždycky vypustil nějaké sprosté slovo, tak jsem mu koupila plechovku na pokuty. Šetříme na dovolenou on šetří, já tam hodila 5ti korunu a syn asi 20.ale už je tam taky1500

Blankasiro, 27. 1. 2017, 16.26

Očividně má sám se sebou problém a vybíjí si to na okolí, těžko ho asi přemluvíte aby šel někam do poradny když to nechce poslouchat. Musí mu to dojít nejlépe samo, že tím ubližuje vám a okolí

Zlata1, 27. 1. 2017, 17.23

No právě, mě taky nepřijde normální aby neustále do něčeho vrátek a tvrdil, že to na něj útočí, nebo pořád do něčeho mlátil a vztekat se, horší je , že si tu naštvanost nosí už z práce a pak to ventiluje doma a to se mi nelíbí. Nikdy jsem ho neviděla, že by se usmál nebo měl dobrou náladu. Možná tak trochu o víkendu, ale přes týden je to samé vztekat a do něčeho kopání. Taky už jsem mu řekla, že toho mám dost a že ho s dětma opustím, no ale bohužel kdyby na to mělo dojít tak nemám kam jít..

Misska20, 28. 1. 2017, 22.14

A nemá nějaké problémy v práci? Píšete že to je hlavně přes týden a o víkendu to bývá o trochu lepší...Že se to za celý den nashromáždí a až dojde domu tak to jde ven...

Zlata1, 29. 1. 2017, 13.40

No on je vznětlivý hodně i kvůli kravíně hned vybouchne. A v práci to prý neustále stejný průser. Řeší samé příšery takže domu věčně chodí naštvaný a táhne se to s ním celý den. Vzhledem k tomu, že je hodně výbušný tak je to pak peklo...? A nevím jestli se dá tohle nějak změnit. Snad kdyby změnil zaměstnání ale to se v jeho oboru těžko hledá ....

misalla, 27. 1. 2017, 13.07

Podle toho, co pisete, bych rekla, ze ma vas muz nejake psychicke problemy a rozhodne to neni normalni deti to budou odnaset nejhure. Byt vami, tak dotlacim manzela na nejake vysetreni a pokud nebude souhlasit, tak bych radeji s detmi odesla, muzou z toho mit nasledky na cely zivot

Katka

Katka, 27. 1. 2017, 11.01

Nemohla bych být s takovým člověkem v jedné domácnosti. Jestli věří, že na něj věci útočí, tak to je případ pro psychiatra.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 28. 1. 2017, 16.57

Přesně to jsem psala také a radši řešit dříve než se to zhorší

Katka

Katka, 28. 1. 2017, 17.07

Jsem šťastná za klidného manžela, který ani zanadávat neumí. Doma byl můj otec cholerik a doteď jak slyším zvýšený hlas, tak se mi stahuje žaludek.

Fun, 27. 1. 2017, 11.01

No promluvte si kdyz ma dobrou naladu a je hlavne najedeny:-)

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů