Z čeho pijí vaše děti?

zobrazeno 337×

Vložil(a): dáša, 9. 5. 2016 17.49

Z čeho pijí vaše děti ve škole, venku, na výletech? Nějak k těm plastům nemám důvěru a ačkoliv se propaguje třeba zdravá lahev, když do ní dáváte třeba ředěný mošt, mám zkušenosti, že pak zapáchá nebo i chytá plíseň. Hrozně se mi líbí skleněné lahve, jako třeba ta na obrázku od Lifefactory, nebo jsem zahlédla ještě jiné v neoprenovém obalu, proti rozbití. Ta od Lf má silikonový obal. Máte někdo zkušenosti?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

nikolava, 10. 11. 2016, 13.22

Náš má termolahev s brčkem

Pávinka, 23. 9. 2016, 21.27

máme od tescoma s brčkem a vyhovuje nám, tahle co ukazujete se mi také moc líbí jsem sama zvědavá na názory, také mám raději sklo než plasty

Hana Daňková, 14. 7. 2016, 6.13

Prosím používá někdo láhev s kukuřičného škrobu? Nevíte kde koupit? A jakou koupit pro čtyřletého kluka? Děkuji za radu

vendy.z, 20. 6. 2016, 21.42

Na cesty a ven bereme vždy pouze vodu. Používáme sportovní láhve NUK a nemám problém je jednou za 14 dní vydezifikovat a používat dále

Hana-Silhartova, 25. 5. 2016, 22.18

Nejlepší a nejzdravější je možná asi skleněná láhev. Jenže našim dětem se jí podařilo už několikrát rozbít a už se taky o střepy pořezaly. Proto po těchto zkušenostech dáváme láhve plastové. Ale není plastová láhev jako plastová láhev. Osvědčily se nám láhve od coca-coly, ty jsou kvalitní. A po dvojím použití ji už vyhodíme a používáme novou.

Hana Daňková, 13. 8. 2016, 15.15

Tak ja konečně koupila klukovi lahev z kukuřičného škrobu. Je super a dá se umyt v myčce ;)Koupila jsem ji v Makru tuším za 176 Kč no nekupte to Bohužel mi sem nejde vložit fotka

k.o.r.i.n.e.k, 18. 5. 2016, 8.58

můj roční syn odmítá pít z láhve jen jí kouše a pije z obyčejného hrníčku

Kamila Pecharová, 14. 5. 2016, 19.57

Jako malý měl syn Nuk a cca od roka má zdravou láhev, protože nám přestala malá lahvička stačit.. Vzhledem k tomu, že pije pouze vodu, nemusím extra řešit plesnivění apod. Navíc se dá dát do myčky, takže žádný problém.. Skleněné lahve? OK, paráda, ale nebudou o dost těžší? Nekoukala jsem na to, ale nechtěla bych se na výlet tahat s ještě těžším batohem než tahám teď

lazna, 11. 5. 2016, 14.37

Syn pije s plastové láhve jak jsou na kola. Do školy má jednu a na fotbal jednu a máme ještě v záloze.

Mahdalka, 11. 5. 2016, 14.07

Můj malej miluje plastový lahve všech tvarů a velikostí od dětských džusů,s těma pítkama,takže když mu někdy koupím třeba jupíka apod.tak pak ještě láhev používáme nějakou dobu na vodu.Jinak má ještě velkej avent hrneček s brčkem a zdravou láhev,ale nejvíc prostě jedou plastový láhve,brrrr

Zuzka Čtvrtečková, 10. 5. 2016, 20.35

Máme Zdravou lahev a jsme spokojeni. Když byl syn menší, používali jsme NUK FC Láhev, ta je bez BPA a dají se dokoupit různé nástavce od savičky, přes brčko po klasické pítko

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight