Barefoot

zobrazeno 4616×

Vložil(a): dáša, 31. 1. 2016 17.05

Je tu někdo, kdo se zajímá o barefoot? Jaké boty kupujete na jaro? :-)

Sdílejte:   | 
1

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 8. 1. 2018, 12.38

zatím jsem jen ve fázi čtení internetu, ale žádné jsem nepořídila pro vnoučata

Martina1, 9. 2. 2017, 10.19

U nás v zimě Zeazoo- Yeti, jaro- Sole Runner-Puck+ Feelmax-Nalla, léto- Vivobarefoot Ultra kids, Podzim- Vivobarefoot Reno, Feelmax-Luosma. V zimě do školky pro pohyb venku kupuji kompromis s Gore-tex, protože zatím se barefoot s membránou pro děti nevyrábí.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 8. 12. 2016, 18.10

J8 jsem měla kidofit a byly super

Fuga

Fuga, 30. 11. 2016, 17.59

vivobarefoot

jitkamety

jitkamety, 28. 7. 2016, 15.46

Až bude malá chodit tak pořídím vypadají zajímevě

skřítek, 14. 6. 2016, 23.17

Tomuto obutí hrozně fandím. Jakmile se prcek postaví na nohy, půjdeme vybrat. Akorát ta cena, au au....

rennfri

rennfri, 3. 3. 2016, 12.00

jinak bf se obsáhle řeší na facebooku ve skupině, doporučuju se inspirovat tam

dáša, 3. 3. 2016, 13.01

To jsme asi ve stejné

rennfri

rennfri, 3. 3. 2016, 11.58

jop, teˇf ještě dávám zimní kidofity, pak tu mám tenisky Livie a Luca a na pozdější jaro jak se oteplí asi pořídím nové Tikky

Alexandra, 2. 3. 2016, 23.56

Já mám sama dvoje Vivobarefoot a cderám jsem je koupila taky. Starší (3,5) Vivo na jaro / léto a možná, když nepoporoste o moc, tak i na podzim. Menší (1 a 1/4) jsem koupila ZeaZoo - obojí na barefoot skupince na Facebooku. Ale stejně nejvíc chodíme bosky, pokud to jde.

dáša, 31. 1. 2016, 20.41

Já uvažuji taky nad Kidofit, jeví se asi nejlépe

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů