Barefoot
Vložil(a): dáša, 31. 1. 2016 17.05
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 8. 1. 2018, 12.38
zatím jsem jen ve fázi čtení internetu, ale žádné jsem nepořídila pro vnoučata
k.o.r.i.n.e.k, 8. 12. 2016, 18.10
J8 jsem měla kidofit a byly super
Fuga, 30. 11. 2016, 17.59
vivobarefoot
jitkamety, 28. 7. 2016, 15.46
Až bude malá chodit tak pořídím vypadají zajímevě
rennfri, 3. 3. 2016, 12.00
jinak bf se obsáhle řeší na facebooku ve skupině, doporučuju se inspirovat tam
rennfri, 3. 3. 2016, 11.58
jop, teˇf ještě dávám zimní kidofity, pak tu mám tenisky Livie a Luca a na pozdější jaro jak se oteplí asi pořídím nové Tikky
Já mám sama dvoje Vivobarefoot a cderám jsem je koupila taky. Starší (3,5) Vivo na jaro / léto a možná, když nepoporoste o moc, tak i na podzim. Menší (1 a 1/4) jsem koupila ZeaZoo - obojí na barefoot skupince na Facebooku. Ale stejně nejvíc chodíme bosky, pokud to jde.