Výbavička pro miminko

zobrazeno 300×

Vložil(a): Srncovamila, 4. 12. 2023 14.45

Dobrý den, maminky - na jakém e-shopu nakoupit výbavičku pro miminko? Kde nakupujete a jsou Vám třeba schopni i poradit?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Sylvi18, 14. 3. 2024, 13.49

Zdravím, já jsem moc ráda nakupovala na Crystalbaby. Mají tam jak kočárky, nosítka, tak i kosmetiku, hračky, dudlíky a další. Měla jsme vše vždy rychle doručeno a bez problémů. Pokud ještě nemáte tak skvělá nosítka mají Ergobaby a kočáry Joolz. S obojím velká spokojenost.

Denisa75, 19. 3. 2024, 13.37

Super, další tip, to jsem moc ráda. Jaký tip toho nosítka a kočárku jste měla? A kosmetiku mají jakou prosím?

Sylvi18, 25. 3. 2024, 13.35

Kočár Joolz GeO3, nosítko Ergobaby Adapt. Teď ale mají už spoustu novinek. Třeba ten Day5 kočár je parádní, do toho bych šla. Mrkněte a podívejte se sama https://www.crystalbaby.cz/. Kosmetika je Suavinex, netestovaná.

BartankovaHanka, 2. 1. 2024, 23.00

Zdravím, taky se s dovolením přidám do diskuze Termín mám za 3 měsíce a myslím, že už je na čase nakoupit výbavičku

Aghataman, 4. 1. 2024, 21.58

To už je nevyšší čas Já jsem všechno ještě loni objednávala na feedo.cz - mají tam fakt všechno a když se zaregistrujete do jejich věrnostního programu (Feedo.club) čerpáte různé výhody.

Douchova28, 6. 1. 2024, 22.35

Taky na jejich stránkách nakupuju a jak píše Aghataman - mají velký výběr, koupíte u nich fakt všechno a za dobré peníze. Navíc máte slevy díky jejich věrnostnímu programu, což je super v dnešní době.

AndulaK, 10. 1. 2024, 23.54

Přesně jak tady píšou holky - e-shop feedo.cz je super a když jste ve věrnostním programu, máte lepší ceny, hodně slev a jiných výhod. Tady najdete víc informací www.feedo.cz/feedoclub

ntcomcz@gmail.com, 28. 12. 2023, 19.00

Dětské sety oblečení kupujeme na https://www.lilboom.cz/soupravicky-sety-obleceni/

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů