Pokojik

zobrazeno 1550×

Vložil(a): dadinkamaminka, 13. 2. 2019 16.33

Jak mate resene hracky v detskem pokoji? Syn toho Ma tolik na zemi a uz me to stve... Ma ruzne vlackodrahy, ktere jsou v krabicich a zabira to neskutecne moc mista, do toho stavebnice, Lega... Napadlo me poridit nejakou komodu, ale do ni se to asi vsechno nepovejde :( Nebo bych mela poridit klasicke ulozne boxy a dat treba 3 na sebe? Ja opravdu nevim... Chtela bych tim docilit toho, aby v pokoji vzniklo vice mista. Ma to tam samou hracku a uz se to neda ani srovnat nebo uklidit, aby to nejak vypadalo :( A nemate tip, kde koupit pekne detske police? Potrebuji ulozit nekam tu hromadu knizek :D

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lucie25987, 3. 6. 2023, 21.21

My máme úložné boxy v regálu a má to roztříděné do nich. Samozřejmě se tam nevejde všechno, ale aspoň něco. Jinak oblečení má uložené v šuplíkové komodě, kterou jsem objednala z https://www.bevedo.cz/kategorie/suplikove-komody-01589/ , ta mi přijde praktičtější než šatní skříň, která zabírá spoustu místa a úložného prostoru je v ní ještě míň než v komodě.

kindy.cz, 8. 1. 2022, 18.09

Můžeme doporučit plakáty s údaji narození miminek podle vlastního návrhu z www.kindy.cz Je to moc krásný a stylový doplněk do každého dětského pokoje.

naty9697, 18. 8. 2021, 10.28

koukněte se sem: https://kidsparadise.cz/brand/67-3-sprouts?page=3 mají moc krésné různé boxíky, bedny, pořadače

martinka988, 19. 8. 2021, 10.01

ty zvířátkové motivy jsou moc krásnýý

LindaK, 23. 10. 2019, 13.32

Já jsem dětem pořídila běžné skříně, do kterých schovávám hračky se kterými si málo hrají. Pořídila jsem na ně speciální dětské pojistky z http://www.detskezabrany.cz , díky kterým se do skříní nedostanou. Po čase pak tyto hračky vyndám a dětem připadají jako nové, jelikož na ně už zapomněly a mají z nich radost. Nejsem zastánce různých organizérů, jelikož mi vše pak přijde chaotické a stejně to dopadne tak, že děti je všechny vysypou na jednu hromadu a je z toho pořádný výbuch a kdo to má pak pořád uklízet. Takto jsem to vyřešila docela povedeně si myslím.

LencaDol, 18. 9. 2019, 7.07

Dobrý den maminky, a jakou máte zkušenost s úložnými boxíky, jak je někdy mají v Lidlu vydrží to, nebo co na hračky? Ještě zvažuji třeba nějakou truhlu, ale ty boxiky se mi líbí asi víc, že si to může i roztřídit (nádobí,puzzle,apod.) Chceme k Vánocům s mužem dceři koupit,neb se všude válí hračky i po stěně. Má jich dost a jednu plast.krabici a tašku cestovní starou. Našla jsem na netu i nový vyhledávač dětského zboží,píší že se rozjede na podzim, nabízí i cashback. https://bembo.cz/?utm_source=amb&utm_medium=link&utm_campaign=018

Minnie, 12. 3. 2019, 17.21

Joo, hračky, to je věčný boj i u nás... máme z UK regál na hračky něco podobného jako u nás prodávají v Lidlu akorát atrany jsou vyztuženy dřevem. Pak odsud z VP jsem kdysi objednala 2 boxy od Skip Hop, berušku a včelku. Teď na základě této diskuze uvažuji o úložných boxech co dám pod postel. Plus mají v pokojíku skříně kde mají papíry, omalovánky, knihy, tvořící věci, plyšáky atd ale to chci časem rušit a koupit buď novou, nebo sehnat patrovou postel se šuplíkama ve schodech místo žebříku. Fakt chci využít co se dá. No a mají taky kočárky, koleje s vláčkem, garáž na auta, kuchyňku a takovéhle větší věci které nikam neschovám... Potřebujem barák a každý svůj pokoj plus hernu

WeruskaSK

WeruskaSK, 24. 2. 2019, 20.23

velke plastove krabice a do neho sa vsetko pohadze. nie su schopni to nejak vytriedit podla kategorii, tak to aspon musi byt vsetko v boxoch. a este je dobre rotovat hracky, ze nieco sa na par tyzdnov schova a potom ked sa vytiahne tak je to akoby dostali novu hracku. a ked je hraciek uz neunosne vela, tak posuvame dalej alebo poziciavame kamoskam

Fuga

Fuga, 22. 2. 2019, 18.51

Kluci mají velkou zašupovací skříň vše plus ještě hračky krabici pod postelemi

Janna, 18. 2. 2019, 13.20

Mám úložné boxy. Dva mám pod postýlkou a dva na skříni. Knížky má v knihovničce. A hezké police mají třeba v Ikee, ve Scontu, v Asku, v Moebelixu, atd...

DB, 17. 2. 2019, 0.01

Nyní také řeším a budeme pořizovat regál a do něj úložné boxy a na knížky mají poličku.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů