Dudliky aneb dite rozlisuje kdyz se mu podstrci jiny

zobrazeno 546×

Vložil(a): L.janicka.l, 3. 12. 2016 11.58

Tak jsem klukovy nakoupila dudlicky od ruznych firem. A oni mu nejedou davi se mi na nich snese pouze MAM. Tak si rikam je cas vymenit za vetsi velikosti, a jeste sem mu poridila s tim uzenym krckem na lepsi vyvoj zoubku a on je zase nechce, chce jenom ty mini. Tak jak je to uvas s vyberem dudliku??

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

jitkamety

jitkamety, 20. 7. 2017, 11.20

Dceri nejvic vyhovovaly dudliky od znacky nuk ale ted ve dvoi letech uz naštěstí nedudá

Mygara

Mygara, 11. 4. 2017, 16.49

u nás to problém nebyl, měli ho občas na uspání a žádný problém. A velikosti jsou orientační, když mu vyhovuje menší, tak ať má menší

Kikinka30, 26. 3. 2017, 19.30

zkusila jsem ho nabidnout,ale nic...alespon jsem nemusela resit vyber,maji jich vsude hafo😁

Kikinka30, 26. 3. 2017, 16.33

Nemame zadny a je klid

L.janicka.l

L.janicka.l, 26. 3. 2017, 19.16

Taky reseni ☺

pouzarovaj

pouzarovaj, 28. 2. 2017, 13.41

Starší dcera nechtěla žádný, nakonec snesla také jen mimi MAM...pak se okolo půl roku úplně oddudlíkovala

L.janicka.l

L.janicka.l, 1. 3. 2017, 8.08

Asi to u nas dopadne podobne uz ho ma min, radci cuca povleceni a plysaky

pouzarovaj

pouzarovaj, 1. 3. 2017, 8.11

Dcera měla oblíbeného jednoho muchlíčka, kterému pořád cucala konec čepičky... Muchlík zůstal nejoblíbenější hračkou dodnes, tahá ho všude. Děsím se dne, kdy ho někde necháme. Bez něj se nemůže jít spát...

L.janicka.l

L.janicka.l, 1. 3. 2017, 8.16

A stejnej by se nedal koupit, abyste mela nahradniho

pouzarovaj

pouzarovaj, 1. 3. 2017, 8.20

Bohužel - byl to dovoz (dárek) z Německa a už před 3 lety:( a zrovna si ho tak moc oblíbila. Už se nám povedlo ho jednou před 2 lety "ztratit", našel se druhý den...Od té doby všem doporučuji podobné muchlíky kupovat dvakrát:)

L.janicka.l

L.janicka.l, 1. 3. 2017, 9.28

To je skoda, ja jsem neteri taky koupila v podobe zebry, taky si ho oblibila a druhej uz jsme nesehnali, tak ho musi hlidat

nikolava, 6. 12. 2016, 9.08

Máme od narození Lovi a super

ivka1981, 4. 12. 2016, 1.05

Také jsme měli svoji oblíbenou značku a to NUK, jakmile jsem dala jiné, nechtěla je a křičela. Jednou se nám stalo, že jsme v neděli museli jet honem koupit nový dudlík, naštěstí v kauflandu už je mají také, jinak bychom to s ní asi nevydrželi. Dostala svůj nuk a byl klid Velikostně jí to ani nevadilo, dostávala je od narození až do roku.

L.janicka.l

L.janicka.l, 4. 12. 2016, 1.24

Ja jsem ty nase dudliky videla snad jen v drogerii teta, jinak je obednavam na feedo

ivka1981, 4. 12. 2016, 15.31

Zdá se mi, že značku Mam jsem viděla i v DM drogerii, ale už je to delší dobu, co jsem dudlíky sledovala.

L.janicka.l

L.janicka.l, 4. 12. 2016, 15.47

Dm neni po ruce, ake je dobrebto vedet az se nekam pojede 😊

Kamila Pecharová, 3. 12. 2016, 23.00

Neřešila jsem, koupila jsem oběma od začátku Avent (už nevím proč, dle jaké recenze jsem se rozhodla) a zvykli si, žádný problém.. Vím ale, že sestra vyzkoušela synovci asi 20 typů, než přišli na jeden, který si vzal..

vivianr, 3. 12. 2016, 21.45

Máme nuk a je mu jedno, jestli má první nebo tu další velikost.

gosa22, 3. 12. 2016, 21.35

u nás u obou dětí vyhrály vždy Lovi, zejména nám vadily všechny ty, co jsou jakkoli tvarované, malá si je dávala pořád obráceně a byla z toho nevrlá...zejména v noci, když ho hledá...snažím se držet malou od dudlíku přes den co nejdál, ví, že ho má jen na spinkání...jsou to takoví na jednu stranu pomocníci a na druhou stranu umí potrápit...co třeba zkusit úplně odstavit od dudlíčku? a nahradil třeba mazlíkem, muchláčkem...nezval by na milost?

L.janicka.l

L.janicka.l, 3. 12. 2016, 22.03

Nevzal je histericky, na milost veme jen kozu a moji ruku 😊 uvidim casem jak se bude k tomu stavet, jinak mam v planu ho co nejdriv to pujde odstavit

gosa22, 3. 12. 2016, 22.11

dobře se odstavuje do věku jednoho roku, to si dítě ještě ten dudlík tak nepřivlastňuje za kamaráda...já jsem ho úplně neodstavila, ale brala jsem jí ho přes den, ani do kočáru (jen opravdu výjimečně, když se něco děje) a ona si zapamatovala, že ho má na spaní...takže naučit lze leccos...jen být opatrná s odebíráním dudlíku mezi 1-2 rokem - to chce kreativitu, jen tak sebrat může být vysilující a smutné pro obě strany...sice je pravda, že většina dětí do 3 dnů zapomene, ale chce to ohleduplnost...nejdřív jim dudlíky vnucujeme, pak jim je bereme, takže je dítě z toho zmatené. Držím palce!

L.janicka.l

L.janicka.l, 3. 12. 2016, 22.21

Dekuju za radu zkusim mu ho pres den nedavat jen na to spani, a uvidime. Je to boj, kdyby si chtel cucat treba palec ale to on ne, to si radci ozere rukavy a perinu nez aby se okusoval. Takze mu je musim vyhrnout a perinu mu nedavat moc nahoru

gosa22, 4. 12. 2016, 12.43

Radši paleček ne ten mu sebrat nemůžete, narozdíl od jiných náhražek...navíc dost často paleček způsobuje předkusy a různě deformuje zoubky...to je lepší dudlík a co kousátka? nachladit v ledničce a uvidíte, jak se zakousne

L.janicka.l

L.janicka.l, 4. 12. 2016, 14.28

Kousatka nechce ani videt, treba casem zmoudri a veme si je

ivka1981, 5. 12. 2016, 9.36

u nás třeba kousátka vůbec nejely, dcera je odmítala úplně a syn je měl jen chviličku. Myslím teda ty, co se nachladí v ledničce.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů