Začala být hysterická

zobrazeno 1346×

Vložil(a): Jarka mmm, 26. 11. 2016 18.48

Zdravím. Asi je to blbej dotaz,ale už nevím co...O víkendu jsme byli u kamarádů,kde jsem jen tak utrousila,jak js vděčná,že dcerka není ubrecena,uknourana,upistena...A od té doby,co jsme se vrátili, stačí fakt málo a okamžitě ječí nebo až hystericky řve. Když si to vysvětlíme,tak je v pohodě a za 10 min klidně znova...Vůbec to nechápu...nic se u nás nezměnilo...synek od kamarádů občas knoura,ale že by to až tak okoukala? Řekněte prosím,že je to jen nějakej vývoj a přejde to...Po tom týdnu jsem už docela na nervy,ikdyz se snažím být trpělivá...

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Ivana.78, 30. 3. 2019, 21.27

Dceři bude 17 měsíců,a umí se pěkně vzteknout.

Mygara

Mygara, 13. 4. 2017, 13.43

někdy je to opravdu o nervy, ale důslednost a vysvětlování je základ, toto období přejde

Aliisha

Aliisha, 12. 12. 2016, 22.22

Vím, že kamarádka dávala pod studenou sprchu. A byl klid

Jarka mmm, 12. 12. 2016, 22.44

S touto metodou se naprosto neztotožnuji, takže to u nás nehrozí .

Aliisha

Aliisha, 12. 12. 2016, 22.51

Já tedy také ne. Neměla bych to srdce tam dítě šoupnout

Jarka mmm, 12. 12. 2016, 22.55

Někdy to dítě má objektivní důvod,proč hystericky řve. Něco mu třeba přijde důležité,co třeba pochopíme,až když se na to podíváme jeho očima. A někdo se s tím nepare a to momentálně vynervovane dítě ještě strčí pod ledovou vodu...brr

Aliisha

Aliisha, 13. 12. 2016, 8.03

Máte pravdu. Občas se nám zdají potřeby dětí zbytečné, ale ono to tak není.

louskacek2, 10. 12. 2016, 14.12

mezi 2-3 rokem je to normalni kazde dite tim projde je dulezite v teto dobe dite opravdu vychovavat a byt dusledna . Par prikladu nasi male pro pobaveni . 1. Chtela si vymezovat kam se na prochazku pujde - osobne bychom chodili asi jen jeden okruh:-) - hra jednou pujdem tam kam ty a jednou tam kam ja. A pak treba pujdem tam jak jezdi masinky, ci tam kde rostou orisky nasbirame a td furt nejaka motivace jinak bylo zle:-) 2. Na hristich zasadne provokovala - stylem dam nozicku tam kde bych mohla spadnout kdyz mamka kouka...to bylo hrozne neslo s tim moc co delat a tak jsme na mnou vyhodnocena ,,nebezpecna,, mista nechodili a preslo to nastesti:-) 3. Hystericky zachvat v podobe kopani okolo sebe, valeni se po zemi - tak to zkusila jednou na hristi pred barakem - vyreseno s tim ze pokud neprestane musi jit domu - demonstrativne sla behem 5 minut. Od te doby uz nezkusila stacilo jen pripomenout:-) 4. a ted asi nesvar vsech deti v tomto veku na piskovistich zasadne potrebovala lopaticku, ci babovicku nekoho jineho atd.....to byl beh na dlouhou trat . a tech prikladu by bylo hodne.... Uprimne ani se moc netesim na toto obdobi u syna kez by mel tuto prvni pubertu trosku min narocnou

Jarka mmm, 10. 12. 2016, 15.59

Děkuji. Také se snažím být důsledná a motivovat,bez toho by to opravdu nešlo . Kolikrát je problém jí dostat domu nebo naopak ven,tak jí prostě sdelim,že jdu sama a ona si to po chvilce rozmyslí . Občas je to boj...Někdy toho mám večer fakt dost. Teda poslední dobou dost často...

editak, 5. 12. 2016, 15.03

...taky myslím, že prochází nějakým "svým" obdobím

Jarka mmm, 5. 12. 2016, 15.47

Vypadá to,že jí to zase pomalu přechází .

editak, 5. 12. 2016, 20.20

tak paráda ...však i děti mají nárok na "své" dny

benca, 27. 11. 2016, 13.40

nasa mala tiez hysterci, neviem co to je

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 28. 11. 2016, 10.11

Jak to tak čtu, tak je to asi normální. Já dnes řekla synovi, že knížka se čte a nekouše a on takový hysterický řev

Fuga

Fuga, 27. 11. 2016, 11.05

je možné, že je ještě rozjívená z návštěvy nebo začíná období vzdoru a upotávání pozornosti

L.janicka.l

L.janicka.l, 27. 11. 2016, 8.32

To mi dela syn taky, nekdo prijde a rekne ty jsi ale hodnej a do pul hodiny histerie a pritom je maly nemuze tomu rozumet

snany, 27. 11. 2016, 1.27

Děti často mění chování ze dne na den. Příjmout momentální období, vydržet- bude hůř i líp.

Jarka mmm, 27. 11. 2016, 9.24

Děkuju .

klarike1

klarike1, 26. 11. 2016, 23.13

Dcerka byla taková asi dva měsíce, po dobrém ani po zlém jsme s ní nehli. Teď ji to sice občas chytne, ale velmi rychle ji to přejde. Pokud je to vývojem, tak nezbude, než to přečkat.

Jarka mmm, 27. 11. 2016, 9.25

Jé děkuju,to je pro mě naděje .

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů