Očkování dětí proti Covid 19

zobrazeno 2311×

Vložil(a): snany, 12. 5. 2021 17.05

Až bude možnost, necháte naočkovat vaše dítě/ dětí proti Covid 19?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

milujici.teticka36, 11. 4. 2023, 8.49

Dobrý den, musím říct, že jsme to řešili fakt hodně, ale nakonec celá ta situace vyšuměla. Ale na druhou stranu je zase potřeba počítat s tím, že je fajn mít doma antigenní testy z nosu od https://www.mediskont.cz/antigenni-testy-z-nosu/ nebo něco podobného, když se třeba ve školce koronavirus objeví. Protože co si budeme, občas to prostě pořád mezi lidmi chodí.

k.postova, 30. 9. 2021, 8.25

Myslím si, že nenechám, nechala jsem sebe a představa že má stejnou reakci na očkovaní jako já, tak raději ne. Jen se bojím, aby pak nebyl vyloučený z kroužků, výletů a podobně

Minnie, 11. 6. 2021, 12.56

Nikdy, ani za nic. Ani děti, ani sebe, ani manžel.

naseivanka, 7. 6. 2021, 9.02

Já svoje děcka rozhodně očkovat nenechám! Já jen zírám, kolik lidí je schopno zničit si zdraví. Jsem se na https://www.cerstvezpravy.cz dozvěděla, že snad skoro 950 tisíc lidí má stejný názor. Ti lidi mají rozum, však ani nevíme, co si to do sebe máme nechat píchnout. Nikdy nic takového. Jsem ráda, že je tady stále dost rozumných lidí.

Leňulka, 21. 5. 2021, 18.35

Ne ani sebe, ani dceru

Janna, 20. 5. 2021, 21.36

Nikdy sebe a nikdy ani děti. A to jsem v první linii od začátku.

Lipi4, 20. 5. 2021, 15.37

Vzhledem k tomu, že nenechám očkovat ani sebe, tak kluci též nebudou.... Už to základní povinné očkování kvůli školce aj nám díky NÚ dalo zabrat...

petasilvinka, 19. 5. 2021, 11.21

I já nechám dceru naočkovat kvůli zdraví, aby covid nedostala a samozřejmě i kvůli cestování. Nedovedu si představit, že by ji při příjezdu dali do izovalace.

Kama, 18. 5. 2021, 7.18

Je smutné, že se lidé nechají naočkovat ne kvůli nemoci, ale aby mohli normálně žít 😒

LucieS

LucieS, 18. 5. 2021, 21.17

Je to logické. Spousta lidí by se nenechala očkovat. My jsme také proti očkování, ale asi nás to taky jednou čeká.

Katka

Katka, 18. 5. 2021, 21.57

Tak pokud to dovolíš 🤷‍♀️V ČR se nechce nechat naočkovat 950 tis lidí, takže si nenech namluvit, že budeš sama a nemáš jinou možnost. Dalších 2,4 mil ještě není definitivně rozhodnuto.

LucieS

LucieS, 20. 5. 2021, 22.18

Co nejdéle to půjde, tak budeme proti očkování. Pořád nějak doufám, že snad opravdu stát nezavede dvojí občanství - občany první a druhé kategorie. Ale vzhledem k naší vládě, tak tomu moc nevěřím. Vždyť i náš nejvyšší pánbůh (pro půlku národa) pan B. dnes zcela vážně řekl, že přece očkování za to pivo stojí. Debil. Fakt jen doufám, že lidi prozřeli a litují toho, že Babiše volili.

Katka

Katka, 21. 5. 2021, 11.41

Jj vymýšlí se další a další lákadla. V Americe rozdávají losy do loterie. Tak až se budou rozdávat roubenky včetně lesa, tak já to očkování zvážím 😜😅

Katka

Katka, 18. 5. 2021, 21.54

Spíš je smutné, že se nechají lidi za pivo naočkovat. Já teda zatím nemám pistoli u hlavy, abych se musela naočkovat. Ty ano? Jako a já jsem tvrdohlava, takže na mě asi pistol ani stačit nebude 😅

Pavla T., 17. 5. 2021, 21.49

Mé děti mají naočkované kde co, ale covid k tomu nepřidáme 😉

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů