Dcerku mi nevzali do školky

zobrazeno 313×

Vložil(a): Calliopka, 5. 8. 2023 22.40

Zdravím všechny, maminky poradíte - malou mi nevzali do státní školky a vymýšlím, co dělat? Jsme z Prahy.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Emmul5, 17. 8. 2023, 15.14

Zdravím.. to me mrzí.. a nepřemýšleli jste nad tím, že byste dali dítě do soukromé? My jsme dali naše dítě sem.. https://lfp.cz/cz/o-studiu/materska-skola/ a jsme spokojeni se vším.

HanakovaPavla, 7. 8. 2023, 9.21

Mě malou vzali do anglické školky Trojská labuť a jsem nadšená. Mají tam výuku angličtiny s rodilým mluvčím, malé skupinky dětí, prostě paráda. Napřed jsem byla celkem zklamaná, že mi ji nevzali do státní školky, ale teď jsem ráda, protože bych nenarazila na tuto skvělou školku.

Machacovavendula, 10. 8. 2023, 22.26

Napsala byste o školce víc informací - třeba cenu za školku, jestli může dítko chodit třeba jen nějaké dny v týdnu ...

HanakovaPavla, 12. 8. 2023, 22.56

Ano, já sama tam dcerku dávám jen na 4 dopoledne v týdnu, takže to určitě nebude problém. Tady najdete víc informací www.trojskalabut.cz

Epilinka12, 16. 8. 2023, 14.49

Holky, taky se mi školka líbí, hlavně tam můžete dát prcka jen na pár dnů v týdnu, což je super. A cenově by mi školka taky vyhovovala. Zkusím je kontaktovat, třeba by mi do školky Trojská labuť ještě dcerku taky vzali.

Kytka, 6. 8. 2023, 11.40

Zdravím, zkus nějakou dětskou skupinu v okolí a v širším okolí..

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů