Teplý fusak

zobrazeno 389×

Vložil(a): Duskovka, 5. 4. 2023 17.09

Maminky, kde mají hezké zimní fusaky - chtěla bych si ještě teď koupit nový fusak, teplý a nejlépe rostoucí, aby mi vydržel i na příští zimu.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Epilinka12, 23. 11. 2023, 22.47

Holky, taky teď sháním fusak - nějaký hodně teplounký a kožešinkou, poradíte kde vybírat?

Calliopka, 26. 11. 2023, 21.04

Já mám tento www.feedo.cz/petitemars-fusak-4v1-warmy-silvered-black a je perfektně teplý a kvalitně zpracovaný. Navíc když si u nich zřídíte členství, dostanete na něj slevu.

SasankaBan, 10. 8. 2023, 15.59

Holky fusak to sice není ale zajímalo by mě jaké jste kupovali nosítko? Je jich strašně moc a nemůžu si nějak vybrat a rozhodnout se které je nejlepší.

Rozina, 22. 8. 2023, 9.59

Já jsem brala ergonometricke Ergo baby na CrystalBaby. Protože je tam možnost nastavit si až 4 polohy, dokonce tam šlo i malýho kojit, což bylo dobrý. I to sedátko mi přislo lepší než ostatní.

SasankaBan, 24. 8. 2023, 10.36

A od kolika měsíců jsi ho používala? Já mám za to že do toho dávají totiž malý i větší, ale bojím se právě aby se v tom mimčo cítilo dobře a neničila jsem mu třeba záda nebo tak.

Rozina, 28. 8. 2023, 11.51

Pokud tam je novorozenecká vložka, tak ji můžeš používat defacto od narození. Ono se to dá všechno polohovat a upravovat jak dítě roste. Ale to jsem nechtěla a začala jsem ji používat asi tak kolem půl roku něco málo po asi. Měla by vydržet až do 15cti kilo, ale to už malýho nosil muž. A nechtěl tam už ani pak vydržet, asi od 2 let možná i míň už chtěl ťapat všude po svých a moc neposeděl. Ale nosítko je fakt dobrý a dá se i prát v pračce což je výhoda.

HanakovaPavla, 7. 4. 2023, 11.47

Zdravím, já mám tento www.littleangel.cz/fusak-exclusive-mazlik-outlast-modra-metal-sv-seda a zrovna ho mají v akci.

Souskova, 8. 4. 2023, 12.39

Holky, taky na Little Angel nakupuju - jde o českou značku, což je mi sympatické a mají super materiál Outlast, který v létě chladí a v zimě hřeje. Navíc se v něm děti nepotí, což je taky super.

Duskovka, 9. 4. 2023, 22.07

Moc děkuji za komentáře a doporučení na značku Little Angel. Dívala jsem se, že fusaky mají z materiálu Outlast, který má úžasné vlastnosti. Navíc se mi líbí, že jde o českou značku.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů