Spánek

zobrazeno 792×

Vložil(a): Luciabel, 12. 3. 2017 22.35

Dobrý večer, maminky měla bych na vás dotaz. Je dobré učit děťátko spát v hluku? Nemyslím tím televizi na plné pecky ale určitě mi rozumíte. Děkuji za odpovědi :)

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 10. 11. 2017, 3.42

určitě ano, jinak z něj vyroste citlivka

slunicko, 17. 3. 2017, 8.26

Pres den v kocarnu synovi bezny hluk nevadí. Vecer kdyz usina chodime po spickach

skřítek, 13. 3. 2017, 22.45

Když byla malinkatá, spala klidně i v místnosti, kde jsem klepala řízky. Teď stačí, že se v posteli otočím a je vzhůru. Takže doma chodíme prostě raději po špičkách, protože chci mít taky chvíli klid...

Aliisha

Aliisha, 13. 3. 2017, 22.03

Už od malička spal kde se dalo. Žádné šeptání a tiché našlapávání

snany, 13. 3. 2017, 21.50

V průběhu dne běžný ruch nevadí, ale večer by mělo dítě usínat v klidu. U nás se třeba " vše zastaví", když jdou děti spát a já jdu odpočívat také. Jsem sobec a nechci večery trávit v kuchyni, televizi nepouštíme, jsem na tabletu nebo brzo usínám. Čtu si ve vlaku a večer čtu jen dětem.

Peta Johansson, 13. 3. 2017, 21.37

Syn he zvyklý na tichi a u tchýně beusbe, vše hi budí. Je to nepraktické, ale stojím si za tím ho uspávat v klidz a tichu.

Misska20, 13. 3. 2017, 21.08

Syn když už usne tak ho taky nic moc nevzbudí.od malička jsme se nějak neomezovali,že bysme kolem něj chodili po špičkách. Takže normálně televize, štěkot psa, pračka, vysavac, hovor s návštěvou ve vedlejší místnosti. A když jsme venku tak tam je to úplně v pohodě, zvyklý na ruch velkoměsta :D

vendy.z, 13. 3. 2017, 19.03

při běžném domácím chodu, ale ne hluku

Markéta Adamcová (marqueta)

marqueta, 13. 3. 2017, 16.04

Od malinka nám spí v hluku. Televize, my povídání, občas nám zaštěká pes a je v klidu. Dnes jsem potkala s kočárkem maminku, která šla okolo plotu, kde štěkal pes. Ona v ruce mobil a na psa dělá pššš a pak mu nadávala, že ji vzbudil dítě. Nevím, asi laktační psychoza nebo co, ale měla spíš hejbnout zadkem a jít pryč od plotu než si esemeskovat, nebo naučit spát dítě v hluku. Já projela úplně v klidu, malá je na to zvyklá.

patricia077

patricia077, 13. 3. 2017, 9.45

Hlavně neučit na klid už odmala..mamka říkala, že já byla zvyklá na klid a pak vedle mne někdo promluvil a já hned vzhůru a řev..u nás je to tak, že dcera dělá binec furt, takže syn rozhodně klid nemá

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů