Režim miminka a nevysvětlitelný pláč

zobrazeno 1437×

Vložil(a): Anna K., 28. 12. 2016 19.18

Maminky od kdy se vám podařilo nastavit režim u miminka, nám se to moc nedaří :-( další věc, malá má dny kdy strašně hektický jí. Vypije třeba 150ml pak chce za hodku zase 60ml a pak je schopna i 4h nejíst. Nebo vypije 60ml a dost. Není to denně ale stává se to. A poslední hystericky řev-je najezena,vykaděna,čistá plínka a ona prostě řve a to s ní můžete pak dělat cokoliv vydrží to třeba dvě hodiny pak z ničeho nic přestane a usmívá se na mně a pak zase. Nerozumím tomu. Kdyby člověk aspoň znal důvod toho křiku. Jsem s toho celkem zoufalá :-(

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 25. 12. 2017, 7.21

pláč je kapitola sama pro sebe, u nás je většinou problém ve spolykaném vzduchu

Mygara

Mygara, 7. 4. 2017, 6.33

každé miminko to má, může to být bříško, zoubky, chce Vás.... vydržet a zkoušet vše možné

Kikinka30, 29. 3. 2017, 8.17

To by melo prejit,je to takove obdobi,take jsme zazili...

Peta Johansson, 13. 3. 2017, 21.46

Vydržet, prejde to..

Sabaha, 23. 1. 2017, 13.35

Řekla bych, že to s jídlem děti mají jako dospělí. Někdy potřebují najíst víc, někdy méně, někdy vydrží déle jindy ne. Neřešila bych to:-) A ten brek můžou být dětské koliky nebo třeba stres nahromaděný za celý den, který miminko neumí uvolnit jinak než pláčem. Buďte v tu chvíli s ním, něžní a pozorní, a ono to časem přejde:-)

Fuga

Fuga, 3. 1. 2017, 17.37

i dospělý má občas blbou náladu, jí více než jindy... Je to ubíjející, ale vydržte. Děti se mění každým dnem

Leňulka, 3. 1. 2017, 12.33

režim teda nějaký daný není, jen koupání v 19hod. a přes to nejede vlak. Jinak jako si malá režim dělá sama, a je to každý týden jinak. Jsem si říkala nedávno príma, že spí hoďku dopoledne a hoďku odpoledne, pak si to změnila a spala třeba i 2hod. po obědě, pak zase jinak a to tak, že jen půl hodinky za celý den, teď zase hodinu dopoledne a odpoledne vůbec apod. je to pokaždé jiné a přitom vstává a chodí spát pořád stejně. A s jídlem je to stejné, někdy jí skoro furt a nespí a jindy spí a i zaspí i svačinu apod. třeba i 5hod, vydrží bez jídla přes den myšleno.Má 11měsíců a večer usne a spí do rána

nikolava, 30. 12. 2016, 20.53

Náš pil UM a to jedině tak že jsme s ním museli chodit po baráku, časem ho to přešlo

gosa22, 29. 12. 2016, 22.52

vím, že je to složité, ale vydržte, ještě je malinká, vše se bude měnit minimálně po první rok hekticky, z minuty na minutu...nám se daří držet jakýsi režim až asi od 13.měsíce, až začala spát pouze po obědě a skončily jsme s kojením...může ji bolet bříško, zkuste jí měnit polohu, dávat na bříško v režimu 5x5 (5 x denně na 5 min), hodně procházky (jak umožní počasí), užívejte si chvíle s ní...může plakat třeba jen proto, že vnímá něco nového...nemusí jí nic být..nehledejte důvody pláče, ale usmívejte se na malou kdykoli to jen jde touží jen po vás a vaší přítomnosti, pochovejte, pomuliskujte...je jen vaše a prďte na režim, ono se to poddá...a srovná...

Mikulenka, 29. 12. 2016, 19.23

Nečetla jsem celou diskuzi, ale kolik maličké je? Pokud vypije 150 a pak za hodinku 60, může ji z toho bolet bříško, pokud se jedná o umělé mléko, musí tam být snad 2,5 hodiny rozestup. Děti mívají koliky, může ji bolet bříško.

Anna K.

Anna K., 29. 12. 2016, 19.35

Dva měsíce,není to každý den co je to takhle chaoticke dneska jí přesně co 4h...

Mikulenka, 29. 12. 2016, 19.46

Tak to je opravdu maličká, teprve začíná vnímat pořádně svět kolem, koliky ustupují kolem 3 měs. Masírujte bříško, nahřívejte polštářkem, zkoušejte první úchopové lehčí hračky. U nás už velice dobře fungovalo černobílé leporelo a chrastící špendlík. V teplé vodičce zacvičte s nožičkami. Mi to měli úplně to samé a hlavně na večer, já ji houpala na kolenou, to ji uklidňovalo. Pozor ovšem na tyto rituály, i v takto ranném věku si mršky rychle zvyknou a budou to vyžadovat.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů