prosim o rady

zobrazeno 2638×

Vložil(a): aninkabilkova, 23. 2. 2015 10.02

Dobry den maminky,chtela jsem se zeptat mam 6ti-tydenni holcicku a je na UM a tri tydny mi stale tlaci a nic nevytlaci,jednou denne se vykaka a prdiky jdou take ven,prdi jak dospela, mate stim nejaka zkusenosti?Dekuji za odpovedi

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 8. 1. 2018, 12.56

tak děti se kroutí, i když jsou kojené, ale do 6ti měsíců by to mělo přejít

Mygara

Mygara, 14. 8. 2017, 11.50

asi bych zkusila přidat probiotika

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 28. 11. 2016, 21.48

Známá s tím měla také problém a nasadil sunar HA a prý pak v pohodě

Fuga

Fuga, 21. 11. 2016, 9.34

a co zkusit um pro lepší zažívání, třeba nutrilon comfort

nikolava, 10. 12. 2015, 16.15

Muj malej je taky od narozeni na UM. Ze zacatku byl na Hipp Combiotic, ale mel tuhou stolici. Prdek normalne. Zmenili jsme mliko na Bebu comfort a v pohode, kadi dobre

Lenica, 5. 3. 2015, 10.51

Měli jsme s tímto problémy od začátku. Pomáhala jsem synovi trubičkou, trápila jsem se tím. Dávala jsem mu švestkové šťávičky, čaje,masáže.....upravilo se to samo Je fakt, že jsme vystřídali UM a skončili jsme u Hami, které nám tohle vyřešilo

Estrela113, 23. 2. 2015, 20.43

Změnit mléko, zkusit i hypoalergenní a probiotika. BioGaia jsme dávali, jsou super, ale u nás drahé. Nechala jsem si dovézt ze Slovenska. Pak jsme dávali laktobacílky Swiss a taky super. Také jsem vyhřívala malému bříško polštářkem s pecičkama, to fungovalo i naprdíky i na stolici. Ještě jsem viděla na netu a to jsme i zkoušeli masáže bříška takovým houpavým pohybem. Zkuste pohledat. Držím palce, ať se brzo problém vyřeší.

aninkabilkova, 24. 2. 2015, 9.57

Prave mleko jsme zmenily jsme na nem teprve tyden,a rika se ze to trva 14 dni nez si miminko zvykne,probiotika favam od swissu taky tyden. Snad se nam to upravi

Katka

Katka, 23. 2. 2015, 16.40

zkusit jinou značku UM, kamarádka taky musela vyzkoušet 3 druhy, než se jejímu synovi zažívání upravilo, a kupte malé balení, ať ho pak nemusíte vyhazovat ;o)

aninkabilkova, 23. 2. 2015, 17.04

UM jsme uz vymenily jsme na nem zatim tyden,tak snad se to upravi a mala bude v pohode

Týna

Týna, 23. 2. 2015, 13.00

Ahoj holky, taky jsme si kroucením a tlačením prošli. Od doktorky jsem dostala doporučení hlídat pupík, aby si ho dcera nevytlačila, že z toho může být pupeční kýla. Prdění je fajn, dcera pak vždycky s takovým blaženým nepřítomným výrazem bez hnutí ležela a když se k tomu ještě usmála, tak jsme byli celá rodina za každý "dospělácký prd" rádi

Jana N., 23. 2. 2015, 13.55

JJ bohužel ta nám hrozí. Ještě to není nejhorší, ale už se jí klube. Syn si jí taky vytlačil .

Jana N., 23. 2. 2015, 12.12

Malé jsou dva měsíce a jsme na tom stejně. Je na UM, jíme třičtvrtě hodiny a různě se u toho kroutí, několikrát odříháváme. I během dne jí prdíky trápí dost. Zkoušela jsem vyměnit UM, savičky, ale nakonec jsem se stejně vrátila k tomu původnímu. U syna před třemi lety změna UM pomohla. Ale jak píše caro.line, tříměsíční kolikou si projde skoro každé dítě, některé více jiné méně. Jak se pak začínají více hýbat, nožky nahoru atd., tak se to lepší. Tak pevné nervy Vám i sobě .

aninkabilkova, 23. 2. 2015, 13.10

dekuji za rady,jeste jestli se mohu zeptat kazdy mluvi neco o kapickach biogai nejake probiotika,jaky mate na to nazor?

Jana N., 23. 2. 2015, 13.54

JJ ty doporučuji. U syna fungovaly ty kapičky skvěle, u dcery to zatím nedokážu posoudit. Zkoušíme ještě Espumisan kapky, ale nevím, nevím. Někdo říká, že je to s nimi lepší, někdo že je to ještě horší. Přijde mi to stejné s nimi i bez nich.

aninkabilkova, 23. 2. 2015, 14.14

Kyla? Tak doufam ze si ji nevytlaci,co pak stou kylou delaji kdyz si jo vytlaci? Mam prvni ditko a jsem z toho vseho nejak vyplasena. Ty kapicky urcite koupim a vyzkousim je,zatim mam probiotika od swissu.

Jana N., 23. 2. 2015, 16.30

To vyplašená být nemusíte. Synovi jsou teď 3,5 a doktorka říkala, že se to operuje asi v 5 letech, před nástupem do školy. Nijak zvlášť mu to nevadí, spíš jde o estetiku. Myslím, že se to dělá už ambulantně, max. 1 den v nemocnici. U dcery pořád doufám, že se to zatáhne samo.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů