Ponožky

sledováno 1× zobrazeno 599×

Vložil(a): Adelinka, 9. 5. 2017 17.26

Maminky zajímalo by mě, zda vašim miminkům také pořád kloužou ponožky z nohou. Malé jsou tři měsíce a převážně jí dávám dupačky. Když jí ale dojdou, tak musím sáhnout po tepláčkách a k tomu ponožky. Jak se malá vrtí pořád se jí ponožky svlékají. Mám pocit, že celý den nedělám nic jiného než oblékám ponožky. Máte to taky tak? Máte nějaký tip, jak tomu předejít? Napadlo mě, jestli to není tím, že jsme ty ponožky zdědili, ale nevypadají nijak vytahaný. Jde mi o to, jestli by jí klouzali i nové ponožky, protože pokud ano, tak bych do nich asi neinvestovala. Děkuji za odpovědi

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Sylvi18, 18. 6. 2023, 8.06

Ahoj, vyzkoušejte tyhle protiskluzový https://www.geckoeco.cz/gecko-polodupacky/s-protiskluzovym-potiskem/, mají i tepláčky a ponožečky, jsou hrozně fajn a neničí se. Taky s emi malý bál lozit po podlaze a když mu to neklouzalo po kolínkách, tak byl takovej odhodlanější.

simona.novak23, 16. 6. 2023, 8.32

Ahoj maminky, ráda bych se zeptala na nějaké vaše zkušenosti s protiskluzovými dupačkami? Malá mi začíná pomalu lozit a po podlaze se jí to trochu klouže a bojí se.

vaniilla, 31. 8. 2017, 19.17

Naše malá je tak živá, že i dobré ponožky vydrží na noze jen pár vteřin. Ale řešení máme, koupili jsme "držák ponožek" - SockOns - což je geniální vynález, s ním drží ponožky dobře

vendy.z, 15. 5. 2017, 10.20

Ponožky, ano, najít ty správné - aby neškrtily a nepadaly, toť oříšek Byly dobré polodupačky...

Kikinka30, 12. 5. 2017, 20.34

I nove byl problem,mala je tak tahala,ze gumicky popraskaly a nakonec je tahala za sebou.....

Žofinka

Žofinka, 11. 5. 2017, 18.35

tak s tím mimořádně problém nemám .-), ale jinak jsem magnet na přitahování problémů

Mygara

Mygara, 11. 5. 2017, 7.59

dělají to všechny, záleží na typu dle mě, ale investovat do nových nemá cenu, předem stejně nezjistíte

vivianr, 10. 5. 2017, 9.40

Samozřejmě, že zděděné je trochu vytahané, ale nové sjížděly taky. Měla jsem pár dobrých, které to nedělaly, ale to byla spíš vyjímka.

Adelinka, 10. 5. 2017, 16.26

dnes jsem koupila dvoje ponožky, které vypadají, že by mohli chvíli držet

patricia077

patricia077, 10. 5. 2017, 9.01

ponožky dupačky boty vše dolůůůůůů

Fuga

Fuga, 10. 5. 2017, 7.04

ono je to težké, když chcete aby jí ponožky netlačily tak zase kloužou

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů