Miminko a bazén

zobrazeno 2082×

Vložil(a): Cherrynka, 26. 6. 2017 17.12

Předevčírem byl syn poprvé na bazéně. Na koupání má overal Hledá se Nemo, takže byl středem pozornosti, ale zajímalo by mě, jestli ho mám i pod to mazat opalovákem. Podle mě ani nemusím, ae zajímal by mě i názor ostatních. A taky mám dilema, jak s těma overal plavkama. Mokré je děs stahovat, musela bych to dělat cca 5x do hodiny, protože syn vydrží ve vodě několik minut a pak se chce ohřát ale pak zase do vody... Sundat, nesundat?? :(

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

TomášRoman, 22. 1. 2022, 21.08

Koupil bych nějaký menší nafukovací bazének. Hlavně bych na něj koupil i dobré přislušenství, třeba z https://www.top-bazeny.cz/kategorie/bazenove-prislusenstvi-3/. Hlavně plachtu, aby když bude dítě samo venku do toho jen tak nespadlo. Když vezmete nějakou dražší a lepší, ten pád vydrží a dítěti může zachránit život. Tak buď bez bazénu, nebo si připlatit a bezpečně. Jinak to nejde podle mě.

naseivanka, 22. 3. 2021, 21.47

Na nafukovací bazén u nás doma nebyly peníze. Tedy alespoň ne na bazén pro celou rodinu. Chtěla jsem dětem dopřát hezké dětství i přesto, že jsme s manželem neměli dost peněz. Přece jenom jsme ale nějakou tu dobrotinu našli a z https://www.detskebazenky.cz dětem objednali brouzdaliště. MOc si to užívali.. Jsme s manželem tak moc šťastní

Kamil Štrof, 27. 2. 2020, 23.55

Když se narodil náš malý, tak jsem nám přesně to léto koupil bazén z https://www.albixon.cz/bazeny/ , hned další rok když mu byl ani ne rok, jsem se s ním začal koupat a od té doby vodu miluje. Myslím, že z něj bude jednou dobrý plavec.

vendy.z, 9. 8. 2017, 8.48

Jen to co čouhá

Gabill, 28. 6. 2017, 13.14

V tom mokrom by mu bolo asi poriadne zima, ked vyjde z vody. Ked sa nas maly cvachtal na zahrade v bazene taky malicky, tak som ho do tej vody davala naheho a ked vysiel, tak utriet a nieco lahke obliect...

Cherrynka, 29. 6. 2017, 12.27

No škoda, že to nemůžu posoudit na sobě... abych overal zkusila

Zlata1, 28. 6. 2017, 8.29

Overal je sice pěkný, ale myslím si, že je to nepraktické v tom, že když je mokrý špatně to pak jde dolu. My jsme nikdy nedávali nic. Nechali jsme je cvachtat, jen na ni v bazénku, mazali jsme děti krémem na opalování s 50 a byly spokojene. Ani plénu jsme nepoužívali, snad jen kloboučky na hlavu,ale to pak byla zábava je pořádně namočit. Také tedy nevím jestli jste byli už ve velkém bazéně nebo je to myšlené jako vůbec v bazénku. Pokud myslíte ve větším bazéně tak u nás když jdou do většího bazénu tak jsou taky bez všeho.

Cherrynka, 29. 6. 2017, 12.28

Na veřejném bazéně nahý být nemůže. Oera je do 10min suchý, tak nevím, jestli to stačí

Fuga

Fuga, 27. 6. 2017, 19.35

ty bych mazala, jestli nemá UV a s tím slékáním sama nevím .-(, ale než ho sléknete, tak musí být suchý, ale zase má tu mokrou naducanou plínu, která jen tak nevyschne

Cherrynka, 29. 6. 2017, 12.29

No právě, to jsem si taky říkala.... overal je suchý do 10minut a plínka mokrá furt... na to asi nikdo nepomyslel

Žofinka

Žofinka, 27. 6. 2017, 13.30

pokud UV nemá, tak mazat a jinak jestli je suchý do 10 min tak v pařáku ho v tom i nechat

Cherrynka, 27. 6. 2017, 15.31

jj, do 10ti minut nemá asi UV, nevím o tom, tak raději mazat budu

Cherrynka, 29. 6. 2017, 12.30

Je, on je právě tenký, možná je to kvůli tomu, aby bylsuchý rychle. Tak výrobci s tím musí počítat, že musí schnout rychle, když je to pro dítě

jitkamety

jitkamety, 27. 6. 2017, 9.50

Malej vypada bozsky a overalek bych urcite sundavala at nenachladne,ikdyz bych volila klasicke pleny do vody nebo jen spodni dil plavek pro chlapecky

Cherrynka, 27. 6. 2017, 11.52

on pod tím má koupací plínku, ale já měla spíš strach, aby se nespálil no a suchý je do cca 10 min, tak nevím, jestli je to ještě ok

Misska20, 27. 6. 2017, 9.22

Mazala bych podle toho zda má UV ochranu, jinak obličej, nozky, ruce stejně asi mazete.Jinak po koupání bych sundavala. Synovi plavky sundám, hodím na sluníčko ať rychleji uschnou a az jde do vody zase obléknu.

Cherrynka, 27. 6. 2017, 11.52

UV právě nemá jinak ten zbytek mažu, ale asi budu mazat tedy celého

Misska20, 27. 6. 2017, 13.47

No tak to bych ho určitě mazala, přece jen sluníčko je zradne.

Cherrynka, 27. 6. 2017, 15.32

Je, i když se nezdá, tak zrádný je

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů