Máte fígl na pití z lahvičky?

zobrazeno 116×

Vložil(a): vivianr, 6. 9. 2016 21.46

Malej, když mu dám čajík z lahve, se většinou šíleně zmáchá. Je ještě kojený, ale občas to už chce čaj. Přeci jen už má i příkrmy a když někam jedeme, tak jsou místa, kde je lepší vytáhnout spíš lahvičku než prso. Někdy se napije krásně, ale bohužel jen málokdy a stejně se nakonec zmáchá. Zkoušela jsem i na lžičku a obyčejný hrnek, jak jsem někde četla. Vím, že kojené děti se hůře učí na lahev. Vyzrál jste někdo na to?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Aliisha

Aliisha, 7. 12. 2016, 12.38

Není žádný návod. Chce to pořád dokola zkoušet. Oni na to pak přijdou a půjde to. Chce to čas!

Minnie, 2. 12. 2016, 10.00

Se starší dcerou nebyl problém, mladší lahev i jakékoliv jiné tekutiny odmítala, na milost vzala až lahvičku i učící hrnek ve 14 měsících. Teď to střídá. Do té doby byla holt jenom kojená (i v létě ve vedrech).

Sooňaa, 3. 10. 2016, 21.28

Vyzkouseli jsme 10 ruznych lahvicek,nakonec.jsme koupili v dm ucici hrnek a konecne nam zacla pit mala.I.z lahve a uci se ji.I.dezet

Zuzka Čtvrtečková, 9. 9. 2016, 22.11

Máme 3 tyhle a naučil se z nich krásně pít. Taky měl velký problém se naučit pit a tyhle se nevylijí

vendy.z, 8. 9. 2016, 21.20

Náš kluk nechtěl nikdy savičkou, z dudlíku skoro zvracel Přešli jsme rovnou na pítka.

vendy.z, 8. 9. 2016, 21.20

Asi jinou savičku, ne?

benca, 8. 9. 2016, 19.45

aj nasa zacala pit z flasky alebo z pohara neskoro, neslo jej to, pevne nervy, a nebojte sa toho bude to fajn

dasza, 7. 9. 2016, 18.06

Naky savicky sou k nicemu.davala sem hrnek ale nasi zacli pit caj-vodu az hrube po roce a to pily uz normalne

vivianr, 8. 9. 2016, 20.28

Tak do roka má ještě 2 měsíce a kousek. Čaj mu beru jen na cesty, když se někde fakt nedá kojit. Ono to opravdu uteče a bude pít jako my, jen mě teď vytáčí ty promáchaná bodýčka

dasza, 9. 9. 2016, 6.05

Nevim to me nikdy nevytaceko.bidycko uschlo;)

vequi, 7. 9. 2016, 14.20

zkoušet, zkoušet,... dceři jsem pořídila několik saviček a nakonec si vybrala od Nuku, ta se jí zalíbila a bylo vyhráno, naučila se pít a později jsem zkusila netekoucí láhev s brčkem a brzy se naučila i na to.

vivianr, 7. 9. 2016, 16.37

Tak savičky už máme vyzkoušené tři. Dvě od mam a jednu od nuk. Třeba se dřív naučí pít normálně. Ještě mě napadá, že malá dobře pila z jednoho typu lahve - takový ten špuntík (zdravá lahev ho má taky)

Topik2, 7. 9. 2016, 12.09

Používali jsme savicku od nuk...netekouci...je super než ji rozkouse

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight