Zničené vlasy po zahuštění

zobrazeno 415×

Vložil(a): Kajamalec, 10. 10. 2023 11.43

Ahoj holky, nechala jsem si zahustit vlasy po porodu. Ale jsem z toho zoufalá, protože mi odpadávají spoje. S tím ovšem i moje vlasy, kterých nemám zrovna moc. Řeším zda se to děje běžně nebo s tím nejsou moje vlasy ok. Sundat? Nebo podpořit nějakými přípravky? Děkuji za reakce

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Adulka88, 28. 4. 2024, 17.04

Ahoj, zkuste Architekt od Arsova, to mi pomohlo. Vlasy to zesílilo a hned potom co jsem si je umyla vypadaly mnohem líp.

kajarosicka, 21. 1. 2024, 18.38

Ahoj, doporučíte prosím žehličku na vlasy? Měla jsem původně úplně obyčejnou cca 7 let, byla skvělá, ale už ji nemůžu najít. Popřípadě ještě nějakou ochranu před teplem, co funguje ve spreji? Děkuji

Lenuleprusova, 24. 1. 2024, 13.27

Mám žehličku od freylish a jsem spokojená, nastavíte si tam teplotu, což předpokládám, že u té vaší starší to asi nešlo. https://freylish.cz/products/zehlicka Dělám s ní i větší vlny, na youtube najdete návod jak na to.

Somelierka, 9. 1. 2024, 11.22

Já bych teda sundala a začala se o vlasy hezky starat. Chápu že je to běh na dlouhou trať, ale stojí to pak za to. Určitě bych se zamyslela i nad tím co baštíte, pijete, nemáte moc stresu? Mě hodně pomohli vitamíny na podporu růstu vlasů od Arsova, pak jsem používala i jeho kosmetiku Hair Booster. Dělala jsem si i rozmarýnové vody a masírovala do vlasů.

MajkaD, 22. 1. 2024, 10.25

Jak dlouho jste vitamíny brala? Neměla jste nějaké vedlejší účinky?

Somelierka, 25. 1. 2024, 10.32

Já jsem těch vitamínů zkoušela víc a tyhle mě sedli asi nejvíc ze všech a ten rozdíl tam byl fakt vidět. Brala jsem je ty tři měsíce. A ne neměla jsem žádné nežádoucí účinky. Je to přírodní, ale pokud máte alergii na nějaké látky, tak se určitě podívejte na složení https://shop.tomasarsov.cz/tomas-arsov-hairbooster-2-0/.

Madla1, 27. 12. 2023, 15.21

Taky jsem měla vlasy hodně zničené a nepomáhalo mi na to nic. Kamarádka mi doporučila clinicalhair.cz kde mi konečně daly vlasy do pořádku. Opravdu se vyznají a jsou moc ochotní, doporučuju všem co řeší problémy s vlasy.

Janinka23, 6. 12. 2023, 21.24

Ahoj já jsem si nechala vlasy zahustit na Clip Vlasy Levně. Mají pobočku v Brně a se vším mi poradili - výběr, clipy nasadili a doporučili, jak o vlásky pečovat. Byla jsem tam moc spokojená. Dívala jsem se i na jejich stránky a nabízí tam hodně variant a odstínů, no a hlavně vlasy pravé, lidské, to je za mě velké plus .

AnaMalá, 9. 12. 2023, 21.26

Kolik je třeba těch pramínků, aby to pokrylo celou hlavu?

Betynka3, 15. 12. 2023, 19.13

Co vím já, tak záleží na metodě a taky se to odvíjí podle toho, jak moc zahustit vlasy chceš - čím víc je chceš mít husté, tím víc pramínků potřebuješ, ale všeobecně by ti mělo vystačit u Tape metody 1 balení, v tom najdeš 40 pásků.

Matyna, 18. 11. 2023, 13.00

Já si zašla přímo na jejich pobočku, tam mě profesionálně a ochotně poradili. Vlasy jsem si nechala prodloužit přímo tam touto metodou https://www.vlasy-k-prodlouzeni.cz/56-tape-in-vlasy-tapex-evropsky-typ-prave-lidske

Venuska, 23. 11. 2023, 10.17

Dobrá rada zajít si přímo k nim. Bydlím v Brně, takže tuto službu využiju a určitě bych si nechal vlasy prodloužit přímo u nich.

Jitulenka, 17. 11. 2023, 12.07

Obecně si myslím že to vlasy zbytečně zatěžuje a jestli je nemáš kvalitně provedené, tak ti právě mohou potom i odpadávat atd. Určitě bych začala brát i nějaké vitamíny na vlasy, pleť, nehty. Ono to jde ruku v ruce, aby tvoje vlasy posílily a začali i třeba více růst. Osobně užívám KK kolagen, protože jsem měla s vlasy také problém a dost mi pomohl.

Jaja88, 21. 11. 2023, 11.14

Já nevím no, kolagen jsem měla ale neviděla jsem nikdy žádný posun. Je teda fakt že jsem je užívala vždycky tak měsíc no.

Jitulenka, 23. 11. 2023, 15.26

To bude asi ten problém. Aby Vám něco pomohlo musíte to užívat delší dobu a ne jen zmíněný měsíc. Tento kolagen v sobě navíc obsahuje kyselinu hyaluronovou, která je s kolagenem úzce spojena, vitamíny a minerály. Tady si můžete přečíst více o složení, pro koho je určen nebo kdo jej navrhnul https://www.kkkolagen.cz/pro-koho-je-vhodny/. Já ho užívám snad kolem dvou let s přestávkami a jsem velmi ráda, že jsem se k němu dostala. S vlasy mi opravdu velmi pomohl a pokožku mám také mnohem hezčí.

Venuska, 9. 11. 2023, 9.25

Je těžké si clipy nasadit? Dá se to zvládnout i doma? Uvažuji taky o prodloužení vlasů.

Brigitka, 4. 11. 2023, 12.50

Jsem moc spokojená s prodloužením vlasů od vlasy-k-prodlouzeni. Jejich materiál je z pravých lidských vlasů a je opravdu kvalitní. Mám jejich clipy sladěné s mou barvou vlasů a jsem nad míru spokojená.

PetraKolmanova, 22. 10. 2023, 18.25

Prodluzko už za mě nee. Podívej se na https://www.clipinhair.cz/122-clip-in-vlasy-100-lidske-43cm-100g. Každý den ráno nasadím a jdu. Doladili jsme barvu mých a clip in v kadernictvi. Už jsem se spalila u jiných e-shopu umělinou.. Tohle jsou pravý lidský.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů