Vypadane vlasy po porodu

zobrazeno 470×

Vložil(a): Kajka Janikova, 16. 9. 2023 16.51

Zdravim holky, taky vám tak vypadávaly vlasy po porodu? Jsem z toho nešťastná. Potrebuji nějakou vzpruhu. Mate tip? Děkuji

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Lenuleprusova, 20. 3. 2024, 20.39

Potřebovala jsem hned vlasy zpátky. Cca měsíce po porodu mi začaly dost padat. Podívejte se na clipinhair, zahustí vám hezky vlasy, spony nejsou vidět a večer sundáte. Já jsem si je dobarvila, tak jak barvím svoje vlasy. Jdou natáčet, žehlit - známka, že jsou kvalitní.

Adulka88, 25. 3. 2024, 23.13

Tak to jste dobrá, skoro jak kadeřnice Já jsem úplný antitalent, ale zahustit bych ty svoje potřebovala, mám je po barvení zničený, už to nikdy neudělám. Jak poznáte, že vám ta barva sedne na netu nebo jdete osobně?

Jajka, 27. 12. 2023, 15.19

Mně s tím nepomáhalo nic, nakonec jsem šla na specializovanou kliniku clinicalhair.cz (mají pobočky po celé republice) a konečně mi to daly dokupy.

DanuskaT, 17. 12. 2023, 11.55

Já mám dobrou zkušenost s Venirou. Beru ji teď už asi 3 měsíce a vlasy mi přijdou mnohem zdravější, taky míň padají. I pleť se mi za dobu, co ji užívám hodně zlepšila, takže předpokládám, že funguje a je to tím . Mám už na PC záložku na Notino, kde ji vždy objednávám, když už začínám vidět dno lahvičky.

SiškaA, 6. 12. 2023, 21.32

Mně po porodu taky vlasy padaly o sto šest... Je to hormonálními změnami, kterými procházíš během těhotenství/po porodu. Během těhotenství jsou udržovány vyšší hladiny estrogenu, které stimulují růst vlasů, no a po porodu hladiny estrogenů klesnou, tím pádem i vypadají vlasy, které v těhotenství vlivem zvýšených hodnot začaly i růst.

Andromeda33, 16. 10. 2023, 10.52

Tak já mám jen problém, že mi vlasy narostou jen do určité délky a to po ramena a já bych si přála mít dlouhé vlasy, tak zvažuji prodloužení vlasů, nemáte s tím někdo zkušenost?

Jana22, 18. 1. 2024, 22.49

Já mám vlasy prodloužené přímo odtud https://www.hotstyle.cz/, navíc jsem zvolila metodu clip in a tím pádem jsem si je nasadila sama. Tak se zkuste podívat .

Andromeda33, 29. 1. 2024, 11.15

Děkuji za typ, ještě jsem neměla možnost vybrat a co jsem se dívala i v ostatních diskuzích, tak tento eshop je tam hodně diskutovaný a chválený, akorát si k tomu musím sednout jak budu mít čas a vybrat .

SasankaBan, 16. 10. 2023, 9.29

Já jsem na tom bohužel byla už tak špatně, že jsem podstoupila nakonec transplantaci vlasů v Turecku. Měla jsem na hlavě prostě skoro lysá místa a absolutně jsem to nedávala. Zkoušela jsem všechno co bylo dostupné. Vzhledem k tomu jak je to Turecko teď vyzdvihované díky plastické chirurgii a estetickým zákrokům, tak jsem se spojila s NewHair a ti vše zařídily a já jsem zase sebevědomá a šťastná.

Ratajka, 25. 10. 2023, 12.02

Ty jo! To jsi teda dobrá že jsi se nebála takhle jet někam. Vím že jako tam ty ceny jsou o dost levnější proto tam taky jezdí že. Ale já bych se asi bála, jak to dopadne. A komunikovala jsi s nim jak? V angličtině jako? Bolelo to?

SasankaBan, 30. 10. 2023, 12.29

Nee vůbec, oni to všechno zprostředkovávají právě odsud. Pobočku hlavní mají v Brně, ale konzultaci dělají i v Praze třeba nebo potom online. Domluví a zařídí úplně všechno od letenek, přes ubytko, delegátku, kliniku a cestu domů. Všechno komunikovala delegátka Natálka, ta byla naprosto úžasná, milá a hrozně hodná. Všechno bylo tip top. Kliniky mají ověřené přímo panem majitelem NewHair. Jestli chceš https://newhair.cz/, převážně to řeší muži, ale je spousta žen co se za to stydí a bojí se, ale rozhodně by neměli. A doživotní záruka, je taky velké plus.

Ratajka, 31. 10. 2023, 13.49

Aha! Já jsem právě myslela že sis našla nějakou ramdom kliniku tam. Tak tohle zní docela dobře a koukám že v té ceně je zahrnuto teda všechno, to je opravdu velké plus a ještě když si vezmu, že je to vlastně i výlet do cizí země. Podle fotek to vypadá všechno luxusně! Tak to se vlastně ani nedivím, že tam tolik jezdí. Hledala jsem si jak to vychází v Česku a ten rozdíl je dost velký, když si vezmu co vše v ceně mají právě oni.

eliskav22, 25. 9. 2023, 20.42

Ahoj, já se hlásím bohužel.. je to aktuální problém. Dostala jsem tip na https://shop.tomasarsov.cz/podpora-rustu-vlasu/. Mám doma 2 balení a musím říct, ze už tolik nevypadávají. Nepoužívám dlouho, ale výsledky jsou znát.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů