Rady o kojení

zobrazeno 291×

Vložil(a): Bouskovka, 31. 7. 2023 22.20

Dobrý večer, kde čerpat rady ohledně kojení, poradíte? Jsem chvilku doma z porodnice a trochu se synem bojujeme.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Helenka88, 8. 8. 2023, 17.05

Moc fajn na kojení a pomoc při kojení je i kojící polštář. Já jsem tedy využívala docela hojně před, během těhotenství o po, jak při kojení, tak i na spaní, kupovala jsem ze stránek Matysek a brala jsem ten veliký 209 cm tuším že má. Malé jsem ho občas dala i kolem ní, aby se nepřekulila a měla oporu třeba i v postýlce.

Livka77, 24. 8. 2023, 11.22

Vidíš to taky není špatné, kamarádka je teď těhotná, tuším v 5tém měsící a stěžuje si právě že se jí už špatně spí na boku, tak to bych jí mohla koupit. No dva metry mě přijdou dost velké, není lepší ten menší třeba?

Helenka88, 28. 8. 2023, 11.59

Podívej já si brala tento https://matysek.cz/multifunkcni-polstar-maxi/multifunkcni-kojici-polstar-maxi-hvezdy-zlute-colormix, právě mě přijde super, že je tak veliký, protože měl díky tomu opravdu hodně využití a občas s ním spím i teď. Samozřejmě můžeš vzít i menší, ale myslím, že s tímhle bude spokojená.

KristinaS, 31. 7. 2023, 23.51

určitě se podívejte na mamila.sk, případně si zkuste najít nějakou jejich laktační poradkyni

Evulinka002, 31. 7. 2023, 22.24

Já jsem čerpala informace z videí na mudrlife.cz, určitě je doporučím.

OstrovskaHana, 31. 7. 2023, 22.32

Holky a máte zkušenost i s jejich e-shopem? Nakupujete u nich? Potřebuju výbavičku do porodnice a tam mají fakt všechno.

Evulinka002, 31. 7. 2023, 22.39

Zdravím, já jsem jela podle seznamu, který jsem si stáhla na internetu a vše jsem nakoupila na jejich stránkách, měli tam všechno co jsem potřebovala skladem, takže za mne spokojenost. Tady je přímo odkaz www.mudrlife.cz/vybava-do-porodnice

Bouskovka, 31. 7. 2023, 22.46

Moc díky - na mudrlife.cz mají fakt super videa o kojení! Je tam hodně dobrých rad, ale i potřeb pro miminko, takže u nich i nakoupím

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů