dárek pro čerstvou maminku

zobrazeno 353×

Vložil(a): Megan77, 23. 6. 2023 10.52

Ahoj ženy, prosím Vás co se nosí čerstvý maminkám za dárečky k narození miminka. Kamarádce se má za 14 dní narodit dcerka a já přemýšlím co jim donést až k nim půjdu na návštěvu. Je to hodně těžké, protože kamarádka má vše. Děkuji moc za vaše typy :-).

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Jaja88, 15. 9. 2023, 12.44

Já jsem kupovala kamarádce takový veliký tulivý polštář od Matýska. Má kolem 180 cm, takže je dlouhý a na spoustu využití, může na něm ležet, různě si jej napolohovat. Nebo ho může dát i do postýlky jako zábranu či kolem sebe třeba i v noci, když bude mít malou u sebe aby nespadla. A zůstane ji hlavně hodně dlouho, hezký, moc pohodlný.

Sylvi18, 19. 9. 2023, 15.10

Jo to taky asi není špatnej nápad. Ale do postýlky i na to kojení a tak se používá ten kojící polštář ne? A tento je taky nějak zahnutý nebo?

Jaja88, 22. 9. 2023, 12.46

Kupovala jsem tento https://matysek.cz/tulici-polohovaci-polstar/tulici-polstar-matysek-xxl-stars-180cm, můžeš se podívat sama. Napolohovat jde jak chceš ty. A ano na to slouží i kojící polštář a proto tento ocenila, protože je nemusela věčně někam stěhovat, navíc jí zůstane a večer jej může využít u sledování filmu, čtení atd i s partnerem nebo dětmi. My ho máme doma taky, takže proto jsem zvolila tento dáreček.

simona.novak23, 21. 7. 2023, 14.43

Zdravím, no je to netradiční, ale kamarádce jsem takhle dávala fotku. Nechala jsem jí udělat vyvolat tady na https://rameckuj.cz/ fotku rovnou v rámečku. Dělala jsem jí 4 dvě s bříškem a potom dvě s malou, když se narodila. Dostala to tedy až později, ale byla z toho nadšená.

Evulinka002, 26. 7. 2023, 14.51

To není špatný nápad, kamarádka má krásné fotky z doby kdy byla těhotná i malinkého teď. A bude mít narozky, tak to by se jí mohlo líbit. Ještě je nemají vyvolané. Jak dlouhé je doručení? Je tam nějaký háček na pověšení?

simona.novak23, 28. 7. 2023, 12.13

Doručení je rychlé do 2 dnů je máte doma. Co se týče háčku, rámečky mají na vrchní straně lepítko, takže nic nepotřebujete a jen nalepíte tam kam potřebujete. Jodu případně i snadno odlepit a přelepit jinam.

Evulinka002, 30. 7. 2023, 9.15

Děkuji. Je to dost snadné a zabralo mi to asi tak 5 minut se vším, což je velké plus pro mě, jelikož nemám ráda zdlouhavé objednávání. Za dva dny byly doma a vypadá to dobře. Jsou opravdu lehoučké. Kamarádka z nich měla velkou radost, což mě potěšilo nejvíc.

Andromeda33, 4. 7. 2023, 15.52

Ahojky já jsem dávala nějaké oblečení a k tomu jsem přidala sadu na výrobu 3D odlitku (konkrétně rodič a dítě) z eshopu vzpominkovyodlitek a kamarádce se to moc líbilo. A klidně bych se jí zeptala zda něco ještě nepotřebuje dokoupit .

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů