Vitamíny v těhotenství

zobrazeno 479×

Vložil(a): Verullis, 28. 9. 2022 11.27

Jaký máte názor na vitamíny v těhotenství? Myslíte, že je to potřeba?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Jana Novotná, 29. 12. 2023, 15.51

Dobrý den, osobně si myslím, že vitamíny v těhotenství jsou velmi důležité. Během svého těhotenství jsem si koupila přírodní výživové doplňky na internetových stránkách https://www.all-the-best.eu/ a byla jsem s nimi velmi spokojená. Cítila jsem se díky nim fit a celou dobu jsem byla zdravá. Věřím, že správná výživa a doplnění potřebných vitamínů a minerálů je důležitá pro zdravý vývoj miminka i pro udržení dobré kondice matky.

Letissie, 3. 10. 2022, 22.34

Já jsem vitamíny brala, protože přece jenom v sobě máš mimčo, které funguje z toho, z čeho ty, takže logicky ti jisté věci budou scházet. Brala jsem poměrně známé vitamíny, nechám ti tady na ně odkaz https://www.ogestan.cz/ogestan-matka-a-dite/

Olla, 28. 10. 2022, 23.15

Myslíš, že je potřeba abych se na to zeptala doktorky jestli něco takového můžu užívat?

IvčaSemi, 2. 10. 2022, 20.55

Podle mě nebo ne jen podle mě, ale i to co mi říkala gynekoložka, tak je to jedině ku prospěchu

V007A, 1. 10. 2022, 14.16

Jedla jsem jenom kyselinu listovou. Ostatní vitamíny jsem považovala za zbytečné. Ale asi hodně záleží na průběhu těhotenství.

Katka

Katka, 1. 10. 2022, 9.49

Záleží, jak se během těhotenství žena stravuje. Já jsem 6 měsíců jedla a pila málo, hubla jsem, takže mně asi vitamíny pomohly, i když těžko říct, jestli ty syntetické vitamíny dokáže tělo opravdu přijmout. O těch dětských multivitaminech si to naše dětská třeba nemyslí. A doporučovala mě pro děti jen ty jednoslozkove typu C, D či B-komplex.

Minnie, 29. 9. 2022, 20.37

Já jsem užívala, pro jistotu. Kyselinu listovou a plus ty vitamíny pro těhotné jako Femibion, Chytré miminko apod.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů