Průvodce těhotenstvím

zobrazeno 158×

Vložil(a): bibka, 15. 3. 2024 22.15

Ahoj holky, tak se nám konečně zadařilo a objevil se druhý proužek. Napadlo mě, že bych mohla založit diskuzi, ve které bychsdílet svoje zkušenosti s těhotenstvím. Jak probíhalo/probíhá u vás a tak :)).

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Alexiska, 19. 3. 2024, 19.21

Úplně ti rozumím, u nás to bylo dost podobné. Taky jsme se snažili, skoro dva roky, neúspěšeně. Potom jsme se tak nějak smířili s tím, že přirozeně to asi nepůjde. Na doporučení gynekoložky jsme kontaktovali IVF kliniku, ale stálo nás to hodně úsilí a hlavně si přiznat, že je to prostě nutné, pokud mimčo chceme. Ale teď zpětně jsme hrozně moc rádi, že jsme do toho šli a jsem konečně těhotná, teď 26.tt. Musím moc poděkovat IVF Zlín, kde jsme léčbu podstoupili. Opravdu moderní klinika, co má jméno nejen u nás.

Betynka3, 18. 3. 2024, 20.01

Ahoj, no já jsem momentálně ve fázi - je mi špatně a zvracím - každé ráno, dopoledne, mám pocit, ýe snad celý den ... Kamarádka mi poradila říct doktorce, aby mi předepsala Xonveu, prý to pomáhá, tak uvidím, v pátek tam mám jít, tak si o něj asi řeknu.

Jitulenka, 21. 3. 2024, 18.23

já jsem ji brala a ulevilo se mi, jen je na předpis lékaře

Jirinecka77, 17. 3. 2024, 19.56

Ahoj, to já tiše závidím a zároveň moc přeju, my se snažíme už nějakou dobu a pořád ne a ne druhá čárka...

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů