Kde vybírat kočárek?

zobrazeno 286×

Vložil(a): HelaZalesak, 9. 7. 2023 17.21

Maminky, jaký eshop mi doporučíte na výběr kočárku? Kde mají velký výběr a dobré ceny?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

SasankaBan, 17. 10. 2023, 12.08

Já jsem si kupovala na Crystal baby kočárek od Joolz. A s tím jsem teda byla spokojená. Projížděla jsem kde co, ale hledala jsem něco kvalitního, klidně i drazší, ale hlavně aby fungoval a vydržel a měl všechno co jsem potřebovala.

Bertikber, 20. 10. 2023, 16.12

A jaký tip jestli se můžu zeptat? Já jsem říkala že by byl nejlepší s korbou i sedátkem, abych nemusela shánět dva kočárky. Aby měl prostor i dole na nákup třeba a vydržel mi celou dobu. Nějaké snadné ovládání, abych ho dokázala složit sama a naložit do auta, když někam pojedem. A dobrý kolečka. Naši bydlí na vesnici, tam budem jezdit často, tak aby se mi hnedka nerozsypal.

SasankaBan, 30. 10. 2023, 15.08

Měla jsem tento https://www.crystalbaby.cz/joolz-day-kompletni-set-magnificent-green_n, skládání jednou rukou, klik systém. Korba, letní sedátko, odpružený kola, navíc tam je led osvětlení, což bylo super hlavně teda večer v létě. Ergonomický lehátko. Hele za mě byl fakt super. Mají tam často na ty kočárky i akce, takže teď ho seženeš ještě za lepší cenu.

Damkovka, 11. 7. 2023, 13.36

Já jsem kočárek teď objednávala na Feedo. Mají fakt velký výběr, bonusový program a fakt poradí, když potřebujete. Já jsem komunikovala s jednou paní a fakt mi dobře poradila. Vybrala jsem kombinovaný kočárek JANÉ v šedé barvě.

Bartunkam, 13. 7. 2023, 21.39

Já jsem taky vybírala na zmíněných stránkách - nabízí i odborné poradenství, takže Vám zodpoví dotazy a pomůžou s výběrem.

HelaZalesak, 17. 7. 2023, 22.52

Holky díky, e-shop má i dobré recenze a fakt velký výběr.

jancaan, 10. 7. 2023, 22.40

Aaakocarky.cz

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů