Máte někdo za sebou IVF?

zobrazeno 464×

Vložil(a): Bibiana, 24. 11. 2022 23.14

Dobrý večer, maminky - čeká mě po novém roce IVF a mám strach. Napíšete - máte to někdo za sebou? Na co se mám připravit?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Denisa75, 21. 10. 2023, 20.11

Za nás doporučuji IVF Zlín, nabízí tam i věrnostní program, za mě je to určitě super.

Královka85, 13. 2. 2024, 12.42

My jsem právě díky jejich věrnostnímu programu měli u druhého pokusu EmbryoGlue zdarma. Navíc je skvělé že v areálu se dá i ubytovat, navštívit i spa/wellness či masáž. Moc dobře tam také vaří. Pro nás to bylo vždy velké zpestření a uvolnění. Péči tamních lékařů hodnotím na jedničku s hvězdičkou.

Kajka Janikova, 20. 10. 2023, 21.05

Ahoj, já jsem po IVF. U nás to probíhalo tak, že jsme se objednali na kliniku na konzultaci, tam mi udělali vyšetření, potom proběhl odběr vajíček a spermií u manžela. No a nakonec samotný KET.

Alexx, 27. 7. 2023, 8.52

No, ono prostě záleží na tom, co máš za problém a jaká vyšetření tě čekají. Já jsem jich měla docela dost a vše v pohodě. Ale já byla na https://www.repromeda.cz, nevím, jak to chodí jinde...

Misacek, 7. 6. 2023, 23.52

My jsme z Brna a tady je těch možností celá řada. Ale když jsme se chystali na vyšetření, tak jsem se radila s naší gynekoložkou a ta mi poradila přímo kliniku https://www.repromeda.cz/, protože s ní má nejlepší zkušenosti. Já byla spokojená. A s čistým svědomím a navíc ráda ji doporučím dál.

Fuga

Fuga, 5. 12. 2022, 17.47

hlavní je klid a možná rada proti, nečíst zbytečně internet )

snany, 26. 11. 2022, 9.38

Není třeba mít strach, někdy je to dlouhá cesta ..m

Lucipirka, 25. 11. 2022, 18.32

No, nebudu Vám lhát - je to dlouhá a někdy i složitá cesta, ale na konci je vidina splněného snu a vše se dá zvládnout Asi nejdůležitější je, zajít na opravdu dobrou kliniku, která má úspěšnost a odborníky. Já jsem byla v Brně, tam jsem podstoupila IVF 2x a nic. Pak mě kamarádka doporučila kliniku www.ivf-zlin.cz a konečně jsem sama cítila, že se to povede. Ale všechno jde, musí se věřit a hlavně se svěřit do rukou odborníků.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů