Oblíbená kořeni

zobrazeno 1866×

Vložil(a): slunicko, 5. 11. 2016 18.53

Jaká máte oblíbená kořeni

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Gustawka, 6. 8. 2021, 9.17

Miluji koření na ryby

Mygara

Mygara, 21. 4. 2017, 21.21

osobně nejraději směs salátového koření a pak tandori masala

Kikinka30, 31. 3. 2017, 8.00

Bylinky,bazalka,mata,koriandr

Fuga

Fuga, 26. 1. 2017, 9.49

směs Adžika, dávám jí snad do všeho

Aliisha

Aliisha, 10. 12. 2016, 10.46

Koření moc nepoužívám. Jen sůl, pepř a divoké koření či papriku. Ostatní mi moc nechutná. Na steak je nej jen sůl a pepř, aby vynikla chuť masa. Grilovací koření nepoužívám vůbec.

slunicko, 10. 12. 2016, 12.59

Ani Já nepouzivam grilovaci

klarike1

klarike1, 6. 11. 2016, 22.01

U nás používáme bylinky a kmín..občas ještě skořici, muškátový oříšek, kurkumu a to je asi vše. Ale skříňku s kořením mám plnou Možná, až dcerka odroste, manžel si ta dětská jídla pochvaluje.

jitkamety

jitkamety, 6. 11. 2016, 9.14

Sůl,pepř,perníkové koření?

Sooňaa, 6. 11. 2016, 12.25

Pernikove jsem ted take poridila

slunicko, 6. 11. 2016, 12.57

Používám na cukroví vanocni

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 7. 11. 2016, 8.23

Perníkové koření je jen do perníčků nebo používte i jinam?

Leňulka, 6. 11. 2016, 8.34

sůl, pepř, kari, chilly, koření na mleté maso, divoké koření. Různé mixy koření od firmy Nikal mají opravdu dobré, kupuji celé plechovky

slunicko, 6. 11. 2016, 9.08

Mixy nekupuji Hicham si sama

Sooňaa, 6. 11. 2016, 12.26

Kari mam nejradeji,chilli jen papricky treba u nakladaneho hermelinu

slunicko, 6. 11. 2016, 12.58

Ale nesmí moc palit

Mikulenka, 5. 11. 2016, 22.17

Milujeme čerstvé bylinky + česnek A když potřebuji okořenit třeba maso, kupuji baby grilovací koření bez éček. Nedám ovšem dopustit na klasiku, třeba i jen sůl a kmín.

Sooňaa, 5. 11. 2016, 23.21

Cerstve bylinky ze zahradky jsou nejlepsi

slunicko, 6. 11. 2016, 9.09

Souhlasim

Sooňaa, 6. 11. 2016, 10.15

patricia077

patricia077, 5. 11. 2016, 22.01

Já celkově moc nekořením..ale mám ráda čerstvé bylinky...

Sooňaa, 5. 11. 2016, 23.21

Ze zahradky jsou nejlepsi,pestujeme na.chalupe..

slunicko, 6. 11. 2016, 9.09

My taky

Sooňaa, 6. 11. 2016, 10.16

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů