Netradiční spojení jídel :D

zobrazeno 941×

Vložil(a): Kamila Pecharová, 4. 7. 2016 13.04

Přidávám diskuzi spíš pro odlehčení :) Máte někdo nějaký speciální recept na jídlo či netradiční spojení jídel, nad kterým by většina lidí otočila oči v sloup nebo ohrnula nos? Klasický Pavlišov (řízek, knedlík, zelí) zná každý.. Moje tchýně ale třeba odjakživa vaří řízek se špagetami + kremžskou hořčicí - viz. úvodní obrázek :) věřte, že to vůbec není špatná kombinace! Čas od času tuto variantu k řízku zvolím doma také ;)

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 5. 12. 2017, 7.44

tak to je opravdu zvláštní kombinace, ale já znám jen ten Pavlišov

Peta Johansson, 8. 3. 2017, 21.03

Jablko+chleba s máslem Jahodovy jogurt s párkem Steak s merunkovou marmeladou Čokoláda se solí a chilli

Fuga

Fuga, 9. 12. 2016, 12.31

já jen vím, že na Moravě se k čočce jí ještě chleba a tady v ČEchách na mě koukali na návštěvě, že mám hlad, když jsem si o něj řekla

Anna K.

Anna K., 31. 7. 2016, 12.30

Nedávno jsme byli u známych na návštěvě a dělali bramborové placky na sladko zjistila jsem že pro spoustu rodin je to normální pro nás tedy ne

skřítek, 30. 7. 2016, 21.29

U mého bývalého kolegy se doma běžně jí k polévkám sladká buchta....A znám pána, co si dával do rohlíku chipsy. Ale od té doby co jsem si ho vzala už to nedělá... Já mám teda jenom jednu úchylku - slané tyčinky namočené do Nutelly....

janicka2, 22. 7. 2016, 13.29

To vypadá zvláštně! Já miluju plněné papriky jen s bramborami, ke špagetám s masovou směsí studené kakao a k zákusku pivo

Kamila Pecharová, 22. 7. 2016, 22.07

Zajímavé mě ještě napadly hranolky se šlehačkou! To je geniální kombinace

vendy.z, 19. 7. 2016, 22.22

Pečená kachna, jablečné čatní místo zelí! Ňamina!!!!

janicka2, 22. 7. 2016, 13.28

Ňamina!

Mahdalka, 17. 7. 2016, 14.44

Chlap si dělá chleba s máslem a na to na plátky sterilovanou okurku,brrrr.Já si někdy namáčím suhý rohlík do pln.hořtice.

Kamila Pecharová, 17. 7. 2016, 16.18

hm, to mi připomíná, že manžel si na chleba s máslem rád nastrouhá kedlubnu

Mahdalka, 17. 7. 2016, 17.14

Ha ha,ty chlapi.ten můj by sněd všehno

Severka, 13. 7. 2016, 20.49

Nevím jestli je to netradiční, ale zatím jsem nenarazila na nikoho, kdo by si to takto připravoval. U nás v rodině se to, ale dědí už několik generací. Mám to po tatínkovi, ten po své babičce z Ameriky a ta ani nevím po kom. Zajímá mě, zda to takto někdo z vás zná. Klasickou polévku z uzených žeber určitě znáte, s rozmačkanými bramborami. Akorát když už je to na talíři, tak se tam přilije studené mléko.

Kamila Pecharová, 13. 7. 2016, 23.00

Hm, neznám a zní to zajímavě! Vyzkouším

Zuzka Čtvrtečková, 7. 7. 2016, 12.08

Každá ves, či město má údajně nějakou tu svoji zvláštní pochutinu. U našich na vsi se před lety pátralo a přišlo se na to, že to u nich to je - Brambory, těstoviny a uzený -dohromady.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů