Vzkaz pejskařům

zobrazeno 669×

Vložil(a): Leňulka, 16. 3. 2018 22.54

Dneska jsem se už fakt rozčílila, už fakt pohár trpělivosti přetekl. Dcera vymetla venku hovínko a ona je hrozně čistotná a jak se ušpiní tak děsně stresuje a řve. A to jsme byly jen vynést odpad. Kdyby bylo hovínko na každém metru tak se tomu dá vyhnout ale když je to na každém centimetru tak to se chodí blbě a vysvětlete dítěti, že má jít málem po špičkách a koukat kam šlape. Takže jsem na vstupní dveře napsala list (snažila jsem se slušně) snad se chytí za čumák. Vzkaz zní takto: Vážení pejskaři, laskavě si uklízejte exkrementy po svých miláčcích, nejste tu sami. Pokud je vám proti chuti sbírat hovínka, nemáte si pořizovat psa a pokud jste LÍNÍ ohnout hřbet, tak bych nechtěla vidět vaši domácnost, to musí být neskutečná špína. A teď můj dotaz, co by jste napsali vy?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

vendy.z, 21. 3. 2018, 12.54

pěkně napsáno

Mygara

Mygara, 19. 3. 2018, 12.06

toto je vždy složité, cedulí je spousta a je to vždy o lidech

Fuga

Fuga, 18. 3. 2018, 7.07

těm lidem nepomůže nic ani slova ani cedule, pokud to nemají v hlavě v pořádku

Čertice, 17. 3. 2018, 21.35

Taky nadávám hodně lidí už uklízí a tady u nás i důchodci kdo na to kašle jsou mladý frajeři s velkými psi a těm nikdo nic neřekne, protože by je poslali někam měšťáci na to nestačí nedělali až nic jiného. I když tohle mi přijde smysluplnější, než dávat pokuty za parkování

Kamila Pecharová, 17. 3. 2018, 20.48

Jsem úplně stejně rozčilená jako ty! Teď zrovna nám před barákem dělají nový chodník, musíme chtě nechtě kousek po trávě a zrovna na tom místě "ti" nechutní lidé zanechali postupně každý den jeden exkrement, takže jsou tam tři za sebou.. Je zázrak přijít s dětmi s čistými botami.. Ceduli plánuji již delší dobu! Nejlepší by asi bylo pohrozit těmto lidem pokutou, to většinou zabírá...

Aliisha

Aliisha, 17. 3. 2018, 20.44

Nic bych nepsala. S pejskařem je ztráta času tohle řešit

Markéta Adamcová (marqueta)

marqueta, 17. 3. 2018, 20.48

tak s hodně jo, ale sama jsem pejskař a naprosto nesnáším jak po zimě všude vylezou ho... , protože jsou všichni líní lézt do sněhu a spoléhají na to, že to není vidět bohužel většina lidí na to fakt s...e

Janna, 17. 3. 2018, 19.36

Napsala jsi to hezky a vtipně Já bych osobně nenapsala nic. I když mě ty bobky taky štvou. My také máme psa (bobky ale sbíráme, jen na louce nebo na poli ne ). Nevím, jestli ten tvůj vzkaz zabere Ale aspoň něco jsi pro to udělala.

rodinka

rodinka, 17. 3. 2018, 16.42

Je to všude stejné Já ch nepsala nic,protože to stejně nepomůže.Pákrát už jsme to měli v domě na nástěnce a stejně to nepomohlo

patricia077

patricia077, 17. 3. 2018, 19.12

Hele nakonec jdeš a uklidis to sama protože na to člověk nemá nervy já to nechala týden Dan to rozjel motorkou a dnes prijela moje mamka divila se že to neuklidim že taky před domem bohužel uklízí po cizích tak jsme to společně uklidily a toho jsem nadávala na celou ulici

Leňulka, 17. 3. 2018, 21.28

hele já kdybych přesně věděla ve kterém patře a ve kterém bytě bydlí ti co ty bobky nechají tak to klíďo seberu a donesu jim to před dveře a klíďo pověsím na kliku, hádám to by pak uklidili a nenechali si to tam válet. Jenže to bohužel nemám šanci vím který lidi to jsou od pohledu ale jména a byt netuším

rodinka

rodinka, 17. 3. 2018, 21.43

To je ale dobrý nápad

nellys, 17. 3. 2018, 16.31

Já bych nenapsala nic,protože to stejně nepomůže... kdo sbírat nechce tak sbírat nebude. Já přesně vím čí pes nám pravidelně s promimutím sere před barákem a nepomohlo aní přímo vynadat jeho pánovi. Asi to začnu dělat jak psala dole Dasza

patricia077

patricia077, 17. 3. 2018, 19.13

Mamka mi dnes říkala že je za to velká pokuta ale asi jim tj fuk

Katka

Katka, 17. 3. 2018, 13.41

Naděláš 😉 My necháváme ušpiněné boty před bytem a časem to zase opadá, nebo to venku obereme klacíkem či projdeme kaluží. Nepsala bych nic, je to házení hrachu na zeď.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů