Vánoce
Vložil(a): slunicko, 16. 10. 2016 20.11
Kdy začínáte nakupovat dárky?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Soniiiciii, 3. 10. 2019, 17.20
No, to je jasny, kdo by je nemiloval Ty už uvažuješ nad koupí dárků?
Soniiiciii, 31. 7. 2019, 20.25
Holky, jak to, že ty ceny na Notinu jsou tam skvělé?
NikolaEkrtova, 18. 1. 2018, 12.46
čau, já od manžela dostala členství do www.zone4you.cz - nejdřív jsem se málem urazila, ž jako poukaz do fitka, ale pak mě tam o svátcích vzal a teda musela jsem se mu omluvit, že jsem byla protivná, je to tam super, je tam wellness, solárko spousta lekcí, posilka... Teď vždycky po práci nebo ráno před letím cvičit, nebo se nahřát do sauny ale mám teda fofry kvůli škoce, abych stihla vyzvednout malou. Ale říkala jsem si, že mi to měl dát už loni, když jsem byla ještě na mateřské, člověk si tam uplně odpočine a uklidní, dostane se mezi lidi a přejdou ho depky z toho že je už dva roky zavřenej doma.. Fakt super!
NikolaEkrtova, 19. 12. 2017, 12.27
A co pro manžela, máte už něco??
NikolaEkrtova, 11. 12. 2017, 9.39
čau lidi, naše babi je akčňačka a letos chce permici na cvičení (ano, vážně!)..Teď se zbláznila do jógy a taky ji začaly bolet záda, tak by chtěla na nějaké cvičení na záda… Tak jsem hledala a dám jí kartu do zone4you, v Brně, je tam u toho i wellness, tak to se jí bude určitě líbit