Sestrenice

zobrazeno 803×

Vložil(a): dadinkamaminka, 4. 2. 2018 13.03

Mamci, potrebuju se nekde poradit. Predem se omlouvam za roman. Mam 14 letou sestrenici a jeji mama je alkoholicka. Misto,aby si zaplatila bydleni, vsechny penize propije. Ted bydli i se svym pritelem na ubytovne a zitra se musi do 10hodin vystehovat a ja mam strach z toho, co bude se sestrenkou. Preci nemuze bydlet na ulici :( Karolinu jsem mela u sebe tyden s tim, ze si mezitim jeji matka najde jine bydleni, ale nestalo se tak. Mel ji u sebe i muj bratr tyden a proste si nic nesehnali a stale bydleli na ubytovne. Jelikoz ubytovnj nezaplatili, musi zitra pryc. Ta holka je na tom psychicky spatne, kdyz jsem ji tu mela, neustale si vymyslela, aby na sebe upoutala pozornost, ktera se ji u jeji matky nedostava, chodi do zvlastni skoly a nema vubec zadny vzor, nema nic, ani obleceni a nezna ani hygienicke navyky. Vim, ze to neni moje starost, ale uz se na to nemuzu divat, jak je jeji matka vecne v lihu a o Karolinu se vubec nezajima. Nedokaze ji zabezpecit a ohrozuje ji. Co mam delat? Mam zkontaktovat socialku? Je nejaka moznost je jeji mame soudne naridi leceni? Ona se za chvili utopi v alkoholu. Uz fakt nevim, jak sestrenici pomoc. Kontaktovala jsem klokanek v Praze, tak uvidim, co mi poradi. Mate nekdo s timto zkusenost? Predem dekuji

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

ivanka386, 16. 8. 2020, 11.41

Zdravím, je to tedy hrozné. Pokud by tvá sestřenice potřebovala nějaké to ubytování ve městě, kde se dá sehnat nějaké lepší pracovní vyžití, určitě doporučuji stránku http://ubytovny-praha.cz , kde to mají za dobré ceny. Přeji ať to brzy dobře dopadne.

Minnie, 6. 2. 2018, 8.17

Nevim no... mám stejně starou sestřenku a to je puberťačka, dát v tomhle věku holku do děcáku nadělá víc škody a žádnej užitek. Páč co tam je za děcka? Chytí se jich a bude to ještě horší. Buď bych ji teda vzala k sobě nebo je nechala žít.

dadinkamaminka, 5. 2. 2018, 22.45

Mamci,dopadlo to tak, ze nakonec je muj deda dneska nekam stehoval. Zitra prijede mamka a rekne mi vic. Jsem samozrejme rada, ze bude mit sestrenka kde bydlet, ale alkoholismus u jeji mami to nijak nezmeni. Ta holka bude porad stradat a bude nestastna Ach jo

Adrianita, 5. 2. 2018, 21.47

Určitě socialku.

Nikoll, 5. 2. 2018, 19.20

Klokánek dobrý, a ještě bych kontaktovala i sociálku určitě.

Mygara

Mygara, 5. 2. 2018, 12.07

zkušenost nemám žádnou, ale s klokánkem jste neudělala špatně

Žofinka

Žofinka, 5. 2. 2018, 11.49

kontaktovat Klokánek není určitě špatná volba, rozhodně alespoň poradí

vendy.z, 5. 2. 2018, 10.50

Co se obrátit na nějakou organizaci, která v těchto věcech pomáhá? U nás bych věděla, ale nevím co je u Vás.

Fuga

Fuga, 5. 2. 2018, 10.46

tak to leda kontaktovat sociálku, protože samo se to zřejmě nespraví

dasza, 5. 2. 2018, 8.00

Ehm...ja procetla cele komentare a nesedi mi to...jak prospiva holka ve skole??kdyz nema obleceni a chodi jak prase-to jako ve skole aou slepi??? Dale matka je se svM pritelem.a tonje i biol.otec???kde byl kdyz matka zila s tema jinemja...sourozenci hadam nejsou vsichni alkoholici po matce..a pak sorry- odmalicka teta chlasta.holka icividne je kurva.a vy to resite ted????na ospodu o tom mohli vedet pred xxlety...kdyz ted chces spasit svet..mohla si to udelat davno.to samy tvuj bratr a i matka-urcite ste se o tom nespocetnekrat bavili....takze sorry ale doted!!!!ste nic nedelali..a ted chces holku dat do decaku??? Odtam bude utikat.bude nestastna a stejne tam bude mezi svejma-ty holky tam sou secky stejny kurvicky zmalovany...cerny...takze jestli ji chces chranit-dej ji pokoj...a jestli se tak moc s karolinou bavis a chces ji chranit..udelas to bez vynluv na nalej byt atd....

dadinkamaminka, 5. 2. 2018, 8.35

Jelikoz chodi do zvlastni, tak prospiva celkem dobre. Ale ma problemy s chovanim. Jelikoz jeji matka chlastala v tehotenstvi, podepsalo se to na ni. Je trochu retardovana. Ve skole jsou asi vsichni na tom podobne, tak asi nemaji duvod resit, jak chodi do skoly oblikana... Matka s jejim otcem spolu dlouhou dobu nebyly, ale kdyz se otec dozvedel, ze teda nema kde bydlet a ze bydli ve stanu venku, asi se rozhodnul zakrocit a vzal ji do bytu, kde bydlel se svoji znamou, ta je ale nakonec vykopla oba dva, jelikoz porad jen chlastali a ty znamy se ztracely penize. Takze nakonec zustali na ty ubytovne oba dva A jelikoz tady v tom zarizeni se za 3 osoby plati mesicne 18 000, tal na to nemeli a proto dali holku nejdriv ke me a pak k brachovi s tim, ze si sezenou neco jinyho, ale nesehnali si vubec nic. Kdyz teda bydlela jeste s Karolinou v tom predchozim bytu jeste predtim nez skoncila ve stanu venku. Najem platila se svim tehdejsim pritelem, ten se ale na ni vykaslal, protoze zjistil jak je vycurana, ze ji jde jen o penize...Takze ano, zacalo nas to zajimat az ted, jelikoz az ted je to vazny. Bydleni je nejdulezitejsi...

snany, 5. 2. 2018, 8.53

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů