rozlucka se svobodou

zobrazeno 920×

Vložil(a): Lenča Pešková, 18. 5. 2018 7.42

posledni obdobi jsem mela silene hekticke. priprava svatby. nic moc jsem neresila a pak najednou "ty jo, za mesic mame svatbu a nemam doresenych spoustu veci". kdyz uz jsem mela vazne vseho plny zuby tak 14 dni pred svatbou zazvonila kamaradka/svedek at se pekne oblecu (copak chodim ven v teplakach?🙂 ) oholim nohy (jakoze coze?), odevzdam dite chlapovi ze jdou na pivo (dite na trampolinu) a odcházíme. cumela jsem na ni jak z jara. pokyny jsem s brblanim splnila a sesly jsme dolu kde na me v autě cekaly vsechny kamaradky. rozbrecela jsem se jak zelva.na hlavu jsem dostala korunku se zavojem (vypadala jsem jak blbec ale nevadi) a ze zacina rozlucka🙂 nejdriv masaz ve wellnes studenymi a teplymi muslemi. ty studeny byly spis za trest🙂 a potom luxusni vecere ve vyhlasene brnenske restauraci. bylo to naprosto uzasny, smichem jsem si prodlouzila zivot a ani se mi nechtelo domu ale protoze jsme zensky od rodin tak jsme musely😂 sice mirne pod parou ale byly jsme doma 🙂 bylo to uzasny a vubec nic jsem necekala.

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

vranovahan, 28. 9. 2023, 13.23

Právě můj manžel teď nedávno také jednu takovou rozlučku organizoval. Bylo to pro jeho dobrého kamaráda. Prý si to teda také neskutečně užili. Ženich prý dokonce i navštívil erotické masáže Praha - https://www.mataharisalon.cz/cs Myslím si, že to mohlo být celkem zajímavé. Sama bych do něčeho takového klidně také šla.

Tamka Denkova, 12. 8. 2019, 13.16

Dobrý den, teď se zrovna rozhodujeme co kamarádce pořídit a vybrali jsme lehce sexuální dárky.

Janna, 19. 5. 2018, 19.33

Jéé, to je hezký

Jana82

Jana82, 19. 5. 2018, 18.00

To je hezké od kamarádek, taková překvapení bývají nejlepší

vaniilla, 18. 5. 2018, 23.25

Hezké překvapení. Tak hlavně, že sis to užila

Adrianita, 18. 5. 2018, 21.52

Super, že si si to užila.

Lenourecek, 18. 5. 2018, 21.39

Tak to je super, krásné a neplánované překvapení. To máte skvělého svědka

Aliisha

Aliisha, 18. 5. 2018, 20.13

Tak to je pěkné překvápko. Musela být sranda

Janako

Janako, 18. 5. 2018, 19.12

Wow,pekny prekvapko😊

Eliška Kozlova, 18. 5. 2018, 18.23

To musela bejt paráda

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů