Romky

zobrazeno 1108×

Vložil(a): brose, 4. 6. 2017 17.01

Přeji dobrý den, zajímalo by mě jaké máte osobní názory na romky v roli ženy a rodičky a matky které mají rodinu ve věku 17 - 25 a mají i třeba 3-5dětí a žijou na pokraji chudoby.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

vendy.z, 9. 6. 2017, 20.32

Také jsem neviděla romku co žije s dětmi na okraji chudoby...

louskacek2, 6. 6. 2017, 8.19

Na pokraji chudoby a cikáni . To jste me hodně rozesmála . Kradou jako straky dělají všude divadlo učí krást i deti. ..nemam slov . A davky maj větší než výplata dvou lidi s normální práci...

Fuga

Fuga, 6. 6. 2017, 6.30

žijí na pokraji chudoby, ale systém dávek a na co mají právo znají dokonale.... Slova oni nám nedali mě přivádí do vrtule, kdo oni, stát? stát taky nezajímá, že moje děti chodí v oblečení ještě po mě, aby byli penize na něco jiného, ale oni jsou oháknutí jak nevím co, ale pak nemají splachovací záchod apod. Takže je to nezodpovědné, každý ma jiný životní standart, ale čistota by měla být u všech a když jsem viděla, jak v romské osadě kadí dítě 2 m od pumpy, jediného zdroje vody, tak si myslím své.....

Minnie, 5. 6. 2017, 21.20

Je mi jedno kdo má kolik dětí a v kolika letech. Přiznám se že kolikrát i závidím když má někdo třeba 5 dětí... A upřímně, pokud na ty dávky mají nárok tak hloupej dává hloupější nebere.

dadinkamaminka, 6. 6. 2017, 9.22

S tim souhlasím...

Žofinka

Žofinka, 5. 6. 2017, 19.58

oni tak nežijí jen romky, ale i bílé ženy, v této situaci si myslím, že není dobré mít děti, protože co z nich vyroste, další vyžírkové

Cherrynka, 5. 6. 2017, 22.16

Ano.. když mají tak špatný vzor, nic dobrého z nich nevyroste

Mygara

Mygara, 5. 6. 2017, 10.59

mají jinou náturu a děti jsou pro toto etnikum hrozně důležité , i když to někdy tak nevypadá a kolik bílých ženských má takto děti, také hodně. Ale jsem proti, aby lidi takto bez peněz měli děti, pač co z nich vyroste, zase jen přítěž pro společnost

dadinkamaminka, 5. 6. 2017, 10.52

Vetsinou to tak opravdu je, ze se mnozi asi za ucelem ziskavat penize od statu. Ale nemyslim si, ze jsou vsechny stejne. Oni to tak Proste maji odjakziva mit hodne deti a kdyz jsou mladi...

Cherrynka, 5. 6. 2017, 22.16

Takový život by mě nebavil...

dadinkamaminka, 6. 6. 2017, 9.20

Mě taky ne...

Cherrynka, 6. 6. 2017, 12.56

Vždyt oni nic nedělají, jen si vozí zadky v autech a vysmívaj se lidem!! Aspon u nás

baru86

baru86, 5. 6. 2017, 9.14

Nemám osobní zkušenost, ale po vyřizování rodičáku na sociálce jsem nabyla dojmu, že jsou to pěkní sběratelé dávek... Vcelku by mě upřímně zajímaly jejich důvody mít často tolik dětí..

Cherrynka, 5. 6. 2017, 10.25

jj, jsou sběratelé dávek, aspon u nás to tak je přitom si jezdí v mercedesu

baru86

baru86, 5. 6. 2017, 11.28

Je to tak, umí v tom chodit, i otce dětí si hlásí na rodný list podle toho, jak získají lepší dávky, ne podle skutečnosti.

Cherrynka, 5. 6. 2017, 22.15

Prej to dělají i tak, že si romky udělají s někým dítě, ale napíšou ho na nejstaršího Roma... je to třeba jejich strejda, bratranec, soused co já vím... je mu třeba 70-80 let a když umře děcka berou sirotčí důchod. A takovej dědek má prý kolem 12 děcek a sobě napsaných. Celá romská rodina se o něj stará, protože na něj píšou svoje děcka a nechávají si jeho invalidní důchod a vyhvuje to všem

louskacek2, 6. 6. 2017, 8.20

Tak nějak u nás chodu i lépe oblikáne samy butik apod..

Cherrynka, 6. 6. 2017, 12.55

Jooo, to znám. U nás mají něco originál, ale taky padělky, ale ty jsou taky dražší než věci z tržnice. Všechny mají ted tolik populární MK kabelky a přitom lepší padělek stojí kolem 1000kč....

Barbarelka, 5. 6. 2017, 8.55

je pravda že záleží na tom jací lidi jsou, ale převažně tyhle rodinyvždy živou z ruky do huby a svoje děti vychovávají k tomu samému je to smutné

Cherrynka, 5. 6. 2017, 10.25

U nás je rodina, co nepracuje, berou dávky a mají 3 nejnovější mercedesy.... nechápu

Barbarelka, 6. 6. 2017, 7.02

dávky a navíc oni jsou z ciziny schopni sehnat cokoliv a celkem levně

Cherrynka, 6. 6. 2017, 12.54

No slyšela jsem, že prý si vezmou auta la leasing, zaplatí třeba jen dvě splátky, pak se schválně opožďují, prodlužují to, pak neplatí vůbec. A takhle jim prý mercedes vydrží cca rok a půl než ho zabaví. Nevím, jak o dělají, ale prochází jim to několik let...

Čertice, 5. 6. 2017, 8.45

Nemyslím si, že je to dáno barvou pleti takhle žijí i bílý. Je to jen o lidech. Někteří jsou nepoučitelní a to je smutný.

Cherrynka, 5. 6. 2017, 10.26

barvou určitě ne záleží i na jedinci

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů