Pubertální dcera

zobrazeno 3345×

Vložil(a): VercaS, 26. 1. 2018 8.38

Ahoj holky, mám dceru, 13 let. Její puberta je zatím celkem klidná, jen ohledně oblékání máme občas neshody (legíny a k nim krátká trička a podobně). Po novu si teď umínila, že chce nosit tanga.. Nevím, jestli je to zrovna vhodné prádlo pro 13 letou holku.. Já sama je začala nosit až kolem 19 let, protože se to líbilo partnerovi, je to prádlo, které si spojuji s provokací a sexem.. než na běžné nošení. Co na to říkáte, nechali byste ji? Jsem příliš velká puritánka, když se mi to nelíbí? Díky za názory :)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

WeruskaSK

WeruskaSK, 3. 5. 2018, 16.58

hlavne su nezdrave, ked chyti z konecnika nejaku bakteriu tak potom sa mozno spamata ked sa toho svinstva nebude moct zbavit tento argument nezaberie?

zuzkagodarova, 28. 2. 2018, 10.57

tanga podla mna nie su vhodne ani pre dospelu zenu, teda co sa zdravotnej stranky tyka a nie to este pre dieta, lebo 13 rocna je dieta ci sa jej to paci alebo nie, da sa nosit pekne pradielko aj bez tangacov

Robinka, 5. 2. 2018, 3.13

Já bych jí určitě tanga zatrhla, přece je pro mne pořad to děcko, které ještě před 3 roky věřilo na Ježíška. Co se týče krátkých triček, bych ji je povolila, ale se zákazem do školy s nimi.

louskacek2, 4. 2. 2018, 14.04

Ty tanga bych asi ještě zkousla ....pravděpodobně to vidí u svých vrstevnic a chce být jen stejná jako oni. Treba jí to bude vadit a přestane je brzo nosit .

vendy.z, 29. 1. 2018, 19.36

Dcera zatím 7 let, nemusíme moc řešit.

Fuga

Fuga, 28. 1. 2018, 8.10

já tanga nenosím ze zdravotních a hygienických důvodů a tak bych jí to i vysvětlila

louskacek2, 4. 2. 2018, 14.05

Hned si vzpomenu na komentář pana doktora že je to pro bakterie jedna velká dálnice směr pdr... píp..

Adrianita, 27. 1. 2018, 14.35

Já bych to neřešila.

Janna, 27. 1. 2018, 13.34

Je fakt, že já jsem tanga taky začala nosit brzy. Už přesně nevím, kolik mně bylo, ale typuju že taky něco okolo 13-14let. Dnes bych je už na sebe nevzala A kdybych měla dceru, asi určitě bych se jí to ještě snažila rozmluvit. I když věřím, že to asi není jednoduché v tomhle věku.

VercaS, 27. 1. 2018, 20.44

proč už by jste je na sebe nevzala? mě jen vadí, že mám pocit, že na to dcera prostě nemá věk.. tak jako ho nemá na chození s klukem, líbání se.. no prostě to asi jen hrotím

Katka

Katka, 28. 1. 2018, 15.46

No to teda hrotíte. Proč by si s někým nemohla dát ve 13 letech pusu? Pusa přece ještě není sex.

Janna, 28. 1. 2018, 21.30

Já už bych je na sebe nevzala, protože jsem si odvykla Pár takových hezkých ještě doma mám, ale nenosím je. Zvykla jsem si na klasiku, je to pohodlnější Já vás chápu, věk na to určitě nemá. Ale když si vzpomenu na sebe, nebyla jsem jiná.

VercaS, 29. 1. 2018, 15.16

Klasika je určitě pohodlnější, ale i manžela je občas třeba potěšit Aspoň tedy toho mého, kdyby mě aspoň jednou do týdne neviděl v nějakém sexy prádle, zanevřel by na mě

Žofinka

Žofinka, 27. 1. 2018, 6.34

já tanga nenosím ani ted, takže já bych nechtěla

Mygara

Mygara, 27. 1. 2018, 6.22

já bych byla proti, co ji zkusit překecat třeba jen na krajkové prádlo ( i to by bylo ale na mě moc

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů