Pejskaři

zobrazeno 904×

Vložil(a): Leňulka, 21. 1. 2017 10.12

Fakt mi nevadí psy, ať si je lidi mají ale když je jdou venčit ať si po nich uklidí. Pokud nejsou schopný si po svých miláčkách uklidit tak ať si je nepořizují. Fakt mě točí když je kolem cest a na chodníku na každým metru h...o. Nějaký vyhlášky apod. je jim asi u zadku. Já být starosta tak zvednu poplatky za psy a za ty poplatky by to teda uklízela obec. A ať se lidi rozčilují jak chtějí, dokud se nenaučí uklízet po svých psech tak ať platí za to, že to uklidí někdo jiný. Teď v zimě je fakt hodně vidět a člověk se tomu aspoň vyhne, ale v létě to vymete ani neví jak. Jak jste na tom s tímto vy? Taky vás to štve nebo to neřešíte? A uklízíte po svých psech?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

kristyrychla, 17. 3. 2023, 16.55

Povím vám, že sehnat u nás na hranicích se Slovenskem opravdu kvalitní konzervy pro psa není vůbec jednoduché. Nevím jak to máte třeba na západě Čech, ale tady si prostě nějaké kvalitní výrobky pro pejsky musíme objednávat i z https://www.caskrmeni.cz/eshop/psi/konzervy/ abychom docílili opravdu dokonalých produktů.

Žofinka

Žofinka, 1. 12. 2017, 6.16

já nesnáším ty, kteří nesbírají, jinak mi nevadí + pes na vodítku

Mygara

Mygara, 3. 4. 2017, 17.03

já bych řekla, že mě to přímo s..., přeju jim, ať do toho potom šlápnou oni sami

Jakub, 7. 2. 2017, 14.33

Tohle je přesně voda na můj mlýn. Strašně mě štve, když po zimě sleze sníh a odhalí všechny psí "dárečky", které po nich páníčci neuklidili v domnění, že sníh je zakryje Bydlím na vesnici a psy venčím na poli, takže uklízení moc neřeším. Ale ve městě nebo na chodnících je to opruz

vendy.z, 27. 1. 2017, 10.53

My psa nemáme, jen si musíme pořád dávat pozor na ty "miny" co po nich bývají...

Lusesita25, 27. 1. 2017, 5.00

Mame psi dva a nikdy by me nenapadlo po nich venku neuklidit. Vzdyt i na zahrade po nich uklizim a nenechavam si posranou zahradu.

Zlata1, 23. 1. 2017, 14.51

Mě už vaří jenom to, že máme v baráku asi čtyři psy, z toho je jen jeden co pořád štěká a štěká a to nejvíce kolem půl jedenácté ve druhé kdy už děti spí a už se mi párkrát stalo, že se díky tomu probudily. fakt hrůza......

Jana82

Jana82, 22. 1. 2017, 20.02

Taky mě to štve, když chodím s malou na procházky a všude jsou samá h...a. Musíme pořádně koukat, abysme do nich nešláply. Nechápu, proč si lidi pořizujou psy, když nejsou schopni ani po nich uklidit.

Zdenulkaa

Zdenulkaa, 22. 1. 2017, 13.37

Jako maminka take nadavam. Kdyz prijedu domu a zjistite, ze mate na kolecku od kocarku bobek. Parada. Pejska mame a samozrejme uklizime. Vsude jsou pytliky a pak vymluvy typu, ja si zapomnel pytlik...haha nechapu

jitkamety

jitkamety, 22. 1. 2017, 11.05

Ja po nasem pejskovi uklizim a o to vic mne stve kdyz vidim ze to po svem psovi nikdo neuklidil

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů