Oblek pro vysokého chlapa

zobrazeno 696×

Vložil(a): Mamuskaaa, 6. 12. 2017 13.06

Ahoj dámy, prosim Vás, máte někdo vysokého chlapa? Má problém s výběrem oblečení? Můj muž je vysoky a potřeboval by oblek. Už dlouho vybírá, všude, kde byl, tak mu úplně na 100 % neseděl. Tak jsem se chtěla zeptat, kde kupují vaši vysocí muži oblek nebo zda si jej nechal někdo ušít?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mamuskaaa, 14. 12. 2017, 9.06

Jee tolik odpovědí, děkuji dámy ♥ ! No asi si nechá oblek ušít. Klaro7, díky , mrkneme na to. Včera muž už říkal, že si to nechá ušít...

Klarka7, 8. 12. 2017, 9.44

Hele Mamuskaaaa, jestli nemůže sehnat, tak nejjednoduší je si ho nechat ušít. Muž si oblek také nechal šít a to u Studia Springer (http://studiospringer.cz/) A byl naprosto spokojený. Jsou v Praze a Prostějově.

Barbarelka, 8. 12. 2017, 7.26

Zajděte někam do rozměrných velikosti tam určitě najdete mám chlapa 2 m a má teda i široká ramena a vždy sežene

nikolava, 7. 12. 2017, 18.02

Muj ma oblek uz dlouho, tak taky neporadim..

BonnieParker, 7. 12. 2017, 16.30

Muž dlouho přemýšlel nad tím, že si nechá oblek ušít (u něj byl ale jiný problém - velká ramena a zbytek normální chlap) a nakonec sehnal oblek v Bandi. Doporučuji, ženy se opravdu vyznají a dokáží poradit. Oblek mu skvěle sedí a je z dobrého materiálu. Jinak ten cenový rozdíl u ušití a koupě nového není zase tak dramatický, ale jde o to, sehnat dobrou krejčovou Držím palce!

Mygara

Mygara, 7. 12. 2017, 16.06

u nás to dopadlo nakonec tak, že jsme koupili sako a kalhoty zvlášť

vendy.z, 7. 12. 2017, 6.14

mám muže klasických rozměrů neporadím...

Fuga

Fuga, 7. 12. 2017, 4.40

tak to bych nechala ušít, ono to nevyjde až tak draho, až jsem se divila

L.janicka.l

L.janicka.l, 6. 12. 2017, 21.55

Nejlip nakupovat tam kde si muze samostatne vybrat kalhoty a sako. Pokud je to zkompletovany tak vetsinou neco nesedi. Vetsinou v nakupnich centrech se bajde jeden, dva obchody kde se da vybrat. Jinak bych rekla, ze vetsi problem maji prckove, ve vetsine sak vypadaji smesne jsou jim dlouha

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 6. 12. 2017, 21.39

Nejlepší je si nechat ušít, to ušetří nejvíc času

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů