Jak často ?

zobrazeno 559×

Vložil(a): Lenča Pešková, 17. 1. 2017 20.56

Dneska mě tak napadlo. Jak často svým dětem říkáte ze je máte radi/y, že je milujete? Já to malé říkám u každého uspavani 😊a druhá otázka. Jak často vám říkali rodiče ze vás mají rádi? Mě snad nikdy. Jasný, vim ze se to pozná i z chování, ale zajímalo by mě to 😁

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 1. 12. 2017, 11.01

docela často, i když dcerka z toho asi nemá rozum a rodiče mě také

Mygara

Mygara, 3. 4. 2017, 19.52

docela často

louskacek2, 4. 2. 2017, 15.09

Ja u rodicu nepamatuji ale verim, ze je to tim, ze tohle si clovek bohuzel moc nepamatuje . Davali mi najevo svou lasku i jinak nijak me to nechybelo. Nicmene ja svym detem rikam furt, ze jsou moje lasky a ze je miluji. Dceri tak nejak pokazde kdyz me necim prekvapi, dojme, ziska mou pozornost necim novym co umi apod. A hlavne kdyz jde spat pohladim ji po vlasech a rikam dobrou noc zlaticko moje . Mozna jsem tim naopak zas ja protivna nevim jist se dozvim v puberte . To ja kolikrat i bulim dojetim jsem fnukna . edit: ted jsem si jeste vzpomnela, ze i presto mi dcera nekdy rekne maminko ty me nemas rada..... obvykle kdyz zarli na brasku:-). A ja ji furt dokola opakuji ze ji rada preci mam a rikam ji to furt:-)

Cinderella

Cinderella, 2. 2. 2017, 18.17

dobrá otázka, tohle je moc důležité, aby děti věděly, že jsou milovány, říkám jim to skoro pořád, jestli každý den, to nevím, ale když jde dcera do školky, když přijde, večer před spaním, když je něco důležitého před nimi, vždycky je obejmu, opusinkuju, zdravé děti jsou to nejdražší, co mám:-) máma mi říkala často, že mě má ráda a já se to snažím předat dál:-) a taky jim říkám, že i když občas zlobí, že je mám pořád stejně ráda a když něco provedou, ať mi to řeknou hned, že je budu mít ráda pořád stejně, i když něco vyvedou, že se nebudu zlobit, ale nesmí mi lhát

vendy.z, 27. 1. 2017, 11.11

skoro pořád U rodičů si to moc nepamatuji...

Lusesita25, 26. 1. 2017, 6.20

Kdyz ke mne natahuje rucky ze chce do naruci a ja musim jeste odbehnout tak mu vzdycky rikam ze ho taky miluju.

misalla, 24. 1. 2017, 14.00

Snažím se to říkat co nejvíce Minimálně jednou denně, když jde syn večer spát. Myslím, že je potřeba, aby to děti i slyšely, ne jenom cítily Mě to rodiče neříkali téměř vůbec a právě proto chci, aby to moje děti ode mě slyšeli často

ivka1981, 19. 1. 2017, 23.49

několikrát denně si říkáme, že se máme rádi a vždycky se chytíme kolem krku děti to potřebují slyšet, kolikrát přijdou i sami a říkají, že mě mají rádi tak jim to ráda říkám také.

klarike1

klarike1, 18. 1. 2017, 22.52

Já několikrát denně, ale myslím, že dcerka mi to řekne víckrát za den, až se stydím Z dětství si to už taky moc nepamatuji.

benca, 18. 1. 2017, 20.48

kazdy den viackrat, to iste som pocula od rodicov

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů