Hypochondr

zobrazeno 898×

Vložil(a): Lenča Pešková, 22. 3. 2017 12.14

Potkaly jste nekdy 100% hypochondra? Nemyslím jen nekoho kdo věčně narika ze ho neco bolí ale ze opravdu 3x do týdne umírá? Ja jo a musím rict ze je to mazec. Holcine je 27, ma skoro ročního kluka a co ji znam tak skoro pprad umírá. Uz kdyz jsme se seznamily tak mi potom posilala fotky svých prs jestlu tam vidim tu bulku a ze určitě umírá na rakovinu. Pripadala jsem si jak uchylak co cumi na cizí prsa 🙂 pak neměla bulku ale dolik. Vzdycky jde k lékaři a ten ji vysetri jente ona tomu nevěří tak jde k dalsimu a dalsimu. Pak asi uvěří ze tu vec nemá a najde si neco jinýho. Migrena. Určitě ma nádor v mozku a umírá. Znaménka. Určitě jsou zhoubný. Delaji se ji modřiny, určitě ma leukémii. Nadychala se sava, určitě umre na otravu.... Ted ma nejnovější ze ma zvýšený jaterní testy a co kdyz ma rakovinu co to zpusobuje. Svym způsobem je mi ji i hrozně líto. Musi to byt strašne s timhle pocitem žít. Porad ji rikam ze je mlada, zdravá, at si užívá syna. Jenze je to jak mluvit do zdi. Kolikrat se tomu uz smeju. Chodi k psychiatrovi a ten ji pry chce poslat na psychiatrii aby se s tim léčila. Znate taky nekoho podobného?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 6. 11. 2017, 13.42

nikoho podobného neznám, ale jak píšete, tady zabere jen psychiatr

Kikinka30, 3. 4. 2017, 11.48

Tohle vypada na tezky pripad,neznam,v okoli jen mensi a i ty obcas stoji za to😉

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 27. 3. 2017, 17.25

Zas takový případ neznám, jen lehký a i to už je skoro na psychiatrii

lazna, 23. 3. 2017, 7.00

Neznám. Ale tohle je mazec.

Cherrynka, 22. 3. 2017, 21.33

Krásný příběh přemýším a osobně asi neznám. Ze začátku je člověk určitě vtipný, ale věřím, že časem jeho umírání leze na nervy

Adrianita, 22. 3. 2017, 20.16

Svým způsobem je hypochondr každý Ale ne, vlastně jsem nikoho takovýho nepotkala.

Cherrynka, 22. 3. 2017, 21.33

Néééé, každý snad ne

Lenča Pešková, 23. 3. 2017, 7.53

Tak každý si obcas určí diagnózu ale nepropada panice ze umírá 🙂

Fuga

Fuga, 22. 3. 2017, 17.59

ještě že neznám, nechtěla bych poslouchat ty zbytečné nářky někoho, kdo by pořeboval léčit hlavu

jkubeso, 22. 3. 2017, 16.12

Já znám jednu, pořád lítá po doktorech, každou chvíli na nemocenské kvůli prkotinám (i díky tomu nedavno dostala výpověď). Bohužel to přenáší i na svou 11letou dceru, stále s ní lítá po doktorech. Jedna doktorka jí řekla, že může být ráda, že má naprosto zdravé dítě, ale vůbec to nepomohlo, po doktorech i s dcerou lítá dál...

Lenča Pešková, 22. 3. 2017, 19.45

Je blbý ze to prenasi i na děti

Cherrynka, 22. 3. 2017, 21.34

Chudák dcera....

rodinka

rodinka, 22. 3. 2017, 15.43

Ja nikoho osobne takoveho neznam

L.janicka.l

L.janicka.l, 22. 3. 2017, 13.46

Hrozny, aspon ze fotky, predstavte si ze by je vyvalila na verejnosti at se podivate. Jednou ji budete zavidet, protoze lidem co honi doktora za doktorem davaji vetsinou duchod 😋

Lenča Pešková, 22. 3. 2017, 13.49

V jejich očích se nedozije🙂 nevím jedtli ji budu závidět tuhle "poruchu "🙂

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů