Co nejradši čtete.....jako maminky :-) ?

zobrazeno 980×

Vložil(a): JTina, 29. 10. 2016 23.11

Zajímá mne, co nejradši čtete jako ženy (žánr, téma) a co vám v knihách nejvíce chybí. Radši knihy nebo časopisy? Radši beletrii/detektivky/romány nebo cokoliv vzdělávacího (rodina, děti, výchova, partnerství)? A máte vůbec čas číst? :-) Utíkáte do knižního světa, abyste byla "ženou" nebo v něm stále zůstáváte "mámou"? Nebo je to fuk, hlavně že je co číst? :-) A je pro Vás kniha pod vánočním stromečkem tím the best dárkem? :-)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

jitkamety

jitkamety, 17. 7. 2017, 11.47

Pred tehotenstvim jsem akorat cetla vzdelavaci knihy ale ted na to nemam cas a ani mne to moc nelaka

Mygara

Mygara, 27. 4. 2017, 14.37

většinou jsem ráda, když si přečtu týden starý magazín od novin

Fuga

Fuga, 20. 1. 2017, 13.56

já mám nejraději detektivky od Agaty Christie, i když teď už jsem dlouho žádnou nečetla, protože se snažím učit německy, opět a stále A maminkovské věci hledám spíše na internetu

vendy.z, 2. 11. 2016, 21.28

Hlavně knihy od T. Pratchetta ze série Úžasná Zeměplocha, dle mého manžela jde o light fantasy, ale je to taková satira naší společnosti, filozofie, teologie a dal. názorů, založené na vtipných dialozích a situacích.

nikihiphop

nikihiphop, 1. 11. 2016, 10.50

já na knihy nejsem takže nečtu občas koupím nějaký ten časák když je tam pěkný dárek k tomu, jinak až malej vyroste mám už doma připravených několik knížek pohádek ktreré mu budu číst před spanním

nikolava, 31. 10. 2016, 13.45

Mám předplacený časopis, a pak čtu hodně články na internetu - skrz díte apod. Přímo knihy bohužel nečtu, ale když mi bylo kolem 10let tak jsem toho hodně přečetla

JTina, 31. 10. 2016, 8.38

Je vidět, že tisíc lidí (žen), tisíc názorů Ale čteme a to je prima

Zuzka Čtvrtečková, 30. 10. 2016, 22.19

Už tu pár diskuzí bylo. Miluju Stephena Kinga,ale čtu víceméně cokoli kromě romantických románů nebo historicky romantických románů, to opravdu ne

Adrianita, 30. 10. 2016, 16.55

Dřív jsem četla hodně a různé žánry i témata,včetně povinné četby. Časopisy už nekupuji,měla jsem předplacený Apetit a Cosmopolitan. Teď mě baví knihy o výchově,dětech,životním stylu,akorát čtu max jednou týdně. Buď nemám čas nebo chuť.I když si čtu,jsem pořád tou mámou jako přes den. Knížka pod stromeček potěší,ale musím si ji vybrat. Dcera jich ale dostane mnohem víc.

Adelinka, 30. 10. 2016, 16.46

já čtu nejraději populárně naučné časopisy - epocha, svět na dlani. Knížky moc nečtu, většinou nějakou rozečtu a pak nemám třeba pár dní čas a už se k ní nevrátím, což mě moc mrzí, budu s tím muset něco udělat

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů