Zvíře
Vložil(a): dáša, 10. 3. 2016 20.54
Kdy a jaké zvíře jste pro děti pořídili? :-) máme kolem baráku kočky, babičky mají psy. A já přemýšlím zda pořídit zvíře až si syn řekne nebo dřív. Beru, že to bude spíš moje starost, s tím počítám. Jen nevím zda by ten křeček třeba, nebyl zatím spíš chudák. :-))
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 3. 1. 2018, 18.48
počkala bych až s tím syn přijde sám a hlavně, mělo by ho zvíře naučit zodpovědnosti
k.o.r.i.n.e.k, 11. 12. 2016, 13.56
Máme panelák, takže žádné zvíře nebude
Fuga, 2. 12. 2016, 9.11
myslím si, že by mu klidně stačili kočky, když by se o ně opravdu staral
Doporučuji každému kočku. Je to zvíře přítulné, hravé, věrné a chytré. Samosebou není pro miminka, podle mého názoru tak pro předškolní děti. A klukovi jsme pořídili, když začal chodit do základní školy morče. a později pak zakrslého králíka. Takové zvíře vede dítě k zodpovědnosti, nesmí mu zapomenout dát včas napít a najíst a stará se o někoho druhého.
BlankaBilkova, 12. 3. 2016, 10.52
Dle mého názoru a zkušeností je nejlepší variantou kočička - možná už i předtím, než si syn řekne.