Zvíře

zobrazeno 162×

Vložil(a): dáša, 10. 3. 2016 20.54

Kdy a jaké zvíře jste pro děti pořídili? :-) máme kolem baráku kočky, babičky mají psy. A já přemýšlím zda pořídit zvíře až si syn řekne nebo dřív. Beru, že to bude spíš moje starost, s tím počítám. Jen nevím zda by ten křeček třeba, nebyl zatím spíš chudák. :-))

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Fuga, 2. 12. 2016, 9.11

myslím si, že by mu klidně stačili kočky, když by se o ně opravdu staral

janicka2, 18. 7. 2016, 14.34

Od malička u nás psi, kočky a teď i potkani. Žádná alergie. Potkany krmí sami a psy vodí na vodítku

V007A, 17. 6. 2016, 10.51

Když už nějaké zvíře, tak takové o které není třeba se tolik starat. Já doufám, že naše malá zvíře chtít nebude, vždycky to odskáčou rodiče

LenickaB, 16. 5. 2016, 0.36

Doporučuji každému kočku. Je to zvíře přítulné, hravé, věrné a chytré. Samosebou není pro miminka, podle mého názoru tak pro předškolní děti. A klukovi jsme pořídili, když začal chodit do základní školy morče. a později pak zakrslého králíka. Takové zvíře vede dítě k zodpovědnosti, nesmí mu zapomenout dát včas napít a najíst a stará se o někoho druhého.

BlankaBilkova, 12. 3. 2016, 10.52

Dle mého názoru a zkušeností je nejlepší variantou kočička - možná už i předtím, než si syn řekne.

veru.veru, 11. 3. 2016, 21.59

My to takhle nemáme, vždycky jsme zvířata měli, děti se k nim postupně narodily, takže my spíš pořizujeme zvířatům děti.

Itany, 11. 3. 2016, 17.07

Tak u nas bylo prvni zviratko morce(za vytrhly zub jako bolestne) rybicky k 5.narozeninam pejska civavu ,pak strasilky a na vanoce andulku.zatim se o vse pekne stara

lazna, 11. 3. 2016, 14.27

Máme psa. Chtěla bych kočku, ale manžel nechce.

ppetaa27, 11. 3. 2016, 9.22

My mame psa. Jsem spis pro to, ze by se detem meli porizovat male zviratka, jako treba krecek, az kdyz maji vetsi cit v rukach. Znam hodne pripadu, kdy deti ty krecky rozmackly a nebo je krecci pokousali. Pes prece jenom toho snese vic. Obcas se stane, ze neuhlidate a dite jde mordovat psa

dáša, 11. 3. 2016, 9.40

No zas pořídit nového psa a pak mít dítě pokousané v obličeji taky nic moc. vím, že děti jim dovedou strkat věci do očí, uší a někdy to neuhlídáte. Vidim to na malé zvíře tak za ten rok. Po třetím roce.

ppetaa27, 11. 3. 2016, 14.05

Tak samozrejme to pak taky zalezi na tom psovi. Treba ten nas nekdy zavrci, ale vim, ze nekousne. Kdyz se mu neco nelibi, tak odejde. Ale krecek se spis bude branit kousnutim. Proste mam jen zvirata rada a vim, jak se k nim deti dokazou chovat, i kdyz treba ani poradne nevedi co delaji, ze jim ublizuji. A kdyz se neco stane, tak vetsina rodicu nad tim jen mavne rukou a reknou si jen: no co, byl to jen krecek. Koupime novyho. ... tim nechci rict, ze mezi tu vetsinu patrite, nebo ze to tak za kazdou cenu bude

dáša, 11. 3. 2016, 16.28

Já to chápu, jak to myslíte. Zas lepší kousnutí křečka než jizva přes půl obličeje. My měli vždy doma psa, ale teta má už několikátého vlčáka a ty už párkrát bezdůvodně vystartovali. Že se třeba člověk rozeběhl prudce, nebo bylo šero. Od té doby mám ze psů divný pocit. A vím co syn dokáže. Křečka nehodlám trápit, proto ještě počkám, nějak se to, ale naučit musí. Tak začneme asi s křečounem.

ppetaa27, 11. 3. 2016, 18.07

Tak to chapu kdyz mate spatnou zkusenost, ze psa nechcete. Vlcaci jsou hlidaci, jen tak si neco nenechaji libit. Ale jsou rodinni psi. My mame boder kolii a je hodnej. A kdyz nema naladu, tak je zalezlej v pelechu a dava nam tim jasne najevo, ze nema naladu jinak porad lepsi kdyz detem nejake zviratko dovolite, nez ti rodice, kteri nechteji o zvireti ani slyset. Se zviratkem se deti prece jenom nauci nejake te zodpovednosti

Minnie, 11. 3. 2016, 8.27

Měli jsme andulku a morče, bohužel umřeli a teď nemáme nic. Letos je ale v plánu stěhování do většího, tak pak chcem pořídit zase andulku, dcera si přeje křečka a já chci britskou kočku

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight