Zvíře

zobrazeno 989×

Vložil(a): dáša, 10. 3. 2016 20.54

Kdy a jaké zvíře jste pro děti pořídili? :-) máme kolem baráku kočky, babičky mají psy. A já přemýšlím zda pořídit zvíře až si syn řekne nebo dřív. Beru, že to bude spíš moje starost, s tím počítám. Jen nevím zda by ten křeček třeba, nebyl zatím spíš chudák. :-))

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Lucinka.Dvorik, 1. 3. 2021, 8.03

Máme vlčáka, ale samozřejmě to je otázka bydlení, do paneláku to není úplně vhodné. Psa už jsem v bytě jednou měla a už bych to znovu asi nechtěla, tak bych možná volila spíše králíčka nebo něco takového. Jinak jsem holky objevila stránku Krmení.cz (vůbec jsem to předtím neznala) a kdo máte mazlíčky, vyplatí se tam objednat krmivo ve větším množstí. Uplatnila jsem tam kupón odsud https://www.vimvic.cz/slevy/krmeni-cz a hodilo mi to slušnou slevičku

lucie25987, 21. 8. 2019, 6.35

Synovi jsou dva roky a máme zakrslého králíka. Měli jsme ho ještě než se narodil, jinak bych s pořízením zvířete počkala, až z toho bude mít rozum a sám si ho vybere. Na druhou stranu si už teď na zvíře zvyká a bude je mít rád. Králík je navíc nenáročný. Stačí mu krmení a čistá podestýlka, kterou kupujeme z https://www.pelety-premium.cz/podestylkove-pelety/ a je spokojený.

Mygara

Mygara, 3. 1. 2018, 18.48

počkala bych až s tím syn přijde sám a hlavně, mělo by ho zvíře naučit zodpovědnosti

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 11. 12. 2016, 13.56

Máme panelák, takže žádné zvíře nebude

Fuga

Fuga, 2. 12. 2016, 9.11

myslím si, že by mu klidně stačili kočky, když by se o ně opravdu staral

janicka2, 18. 7. 2016, 14.34

Od malička u nás psi, kočky a teď i potkani. Žádná alergie. Potkany krmí sami a psy vodí na vodítku

V007A, 17. 6. 2016, 10.51

Když už nějaké zvíře, tak takové o které není třeba se tolik starat. Já doufám, že naše malá zvíře chtít nebude, vždycky to odskáčou rodiče

LenickaB, 16. 5. 2016, 0.36

Doporučuji každému kočku. Je to zvíře přítulné, hravé, věrné a chytré. Samosebou není pro miminka, podle mého názoru tak pro předškolní děti. A klukovi jsme pořídili, když začal chodit do základní školy morče. a později pak zakrslého králíka. Takové zvíře vede dítě k zodpovědnosti, nesmí mu zapomenout dát včas napít a najíst a stará se o někoho druhého.

BlankaBilkova, 12. 3. 2016, 10.52

Dle mého názoru a zkušeností je nejlepší variantou kočička - možná už i předtím, než si syn řekne.

veru.veru, 11. 3. 2016, 21.59

My to takhle nemáme, vždycky jsme zvířata měli, děti se k nim postupně narodily, takže my spíš pořizujeme zvířatům děti.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů