Vybavení kuchyně

zobrazeno 345×

Vložil(a): Livka77, 10. 8. 2023 16.27

Ahojky maminky. Potřebovala bych vědět kde tak kupujete vybavení do kuchyně? Preferujete klasické prodejny nebo jako už většina nakupujete na eshopech? Hledám nějaké pěkné kvalitní nádobí, protože dělám trochu obnovu kuchyně. Co máte rádi vy?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Radkamracek588, 5. 3. 2024, 22.57

Ahojky mamčo, co se týká nakupování vybavení do kuchyně, tak já ho nejraději nakupuji na e-shopech. Je to pohodlné a dovezou mi zboží až domů a já nemusím nikde běhat. Naposledy jsem si koupila titanovou pánev, na které se mi perfektně smaží řízky. Ty mají nejraději můj manžel se synem.

Jana Novotná, 10. 3. 2024, 15.22

Dobrý den, já taky raději nakupuji online, než běhat po obchodech. Mám titanové nádobí už několik let a jsem s ním navýsost spokojená. Včera jsem v jednom hrnci uvařila chilli guláš a vůbec se mi nepřipálil, ale jak píšete o těch řízkách, tak ty budu muset brzo uvařit. Je to super materiál, se kterým se perfektně vaří i peče.

Monika8989, 12. 3. 2024, 19.00

Dobrý den, jsem tak ráda, že někdo to má stejně a miluje nakupování online a kvalitní kuchyňské vybavení. Titanové nádobí je prostě úžasné a nemám mu, co vytknout ani po několika letech používání. Nedávno jsem objevila bezvadné internetové stránky zgastro.cz, kde mají opravdu velký výběr různých velikostí titanových pánví a hrnců.

Kamila Nová, 16. 3. 2024, 19.24

Zdravím, taky mám ráda kvalitní kuchyňské vybavení. A nejlepší jsou internetové stránky https://www.zgastro.cz/3-titanove-nadobi, kde najdete všechno možné titanové nádobí. Mají různé velikosti pánví a hrnců, takže si můžete vybrat to nejvhodnější pro vaše kulinářské potřeby. Já v něm vařím už delší dobu, a jsem s ním maximálně spokojená. Vařím v něm snad každý den.

KatuskaK, 12. 12. 2023, 20.14

Ahojky, já si nedávno udělala radost a koupila jsem si do kuchyně tyhle krásné talířky https://www.bakly.cz/bitz-melky-talir-27cm-blackdark-blue-821253. Popravdě jsem nejdřív docela váhala, jestli je koupit, byla jsem zvyklá na klasické bíle. Nakonec jsem se odhodlala pro změnu a musím říct, že rozhodně nelituju. Stolování u nás díky nim úplně prokouklo. A všichni mi je chválí )

sarkanova3333, 28. 2. 2024, 18.19

Ty jsou krásný. Sháním něco podobného, musíte to mít doma hezké. Z Bakly mam dřevěné tady v kuchyni, tak premyslim, že bych rozšířila rodinu doplňků

HvezdinkaMartinka, 6. 12. 2023, 21.37

Já jsem zastáncem minimalismu. Čím míň věcí, tím líp a hlavně se mi jednoduchost opravdu líbí .

Ivulín, 31. 10. 2023, 15.23

Já jak kdy. Něco mám z jednoho místního kamenného obchodu, jiné věci zase z internetu. Důležité je ale že je vybavení kuchyně funkční. Já už jsem třeba konečně se svou kuchyní spokojená. Právě zrovna letos jsme ji kompletně předělávali a nakonec jsme si ji nechali celou udělat od https://www.gabon.cz/rubrika/kuchyne/ Musím říct, že odvedli fakt super práci.

Denisa75, 17. 9. 2023, 16.17

Vrátila jsem se s rodinou do Čech z Dánska a dost jsem si za tu dobu, co jsem tam žila oblíbila severský styl kuchyně. Různé barevné skleničky, talíře, prostírání. Velkou část takového vybavení jsem koupila na bakly. Máme s manželem moc rádi když je to méně běžné a není třeba sklenička co mají všichni doma z IKEA.

Madla1, 1. 9. 2023, 12.22

Já bych ocenila doporučení na osvědčeného výrobce kuchyňských nožů. Chci si konečně koupit nějaké opravdu kvalitní a nechci kupovat nic na blint když už do toho chci dát víc peněz, děkuju

milujici.teticka36, 31. 8. 2023, 8.32

My jsme si vybavení do kuchyně do rodinného domu na Vysočině přivezli pomocí firmy na vyklizení nemovitostí https://www.chcivyklidit.cz/ Přímo z bývalého bytu. My jsme si totiž dva roky zpět nakoupili vlastně celou sadu kvalitního nádobí od Tescomy a tak nějak se nám ho nechtělo vzdávat. A ta kuchyň v novém domě je prakticky totožná s tou starou. Možná je to trochu netradiční, ale nám to tak vyhovuje.

Helenka88, 22. 8. 2023, 10.47

Já teda preferuji spíš ty eshopy, k tomu si můžu sednout večer a najdu co pořebuji a ušetřím si čas přes den na jiné věci. Pěkné věci mají například v Berlingerhaus, tam jsou i kvalitní věci. Po obchodech max, když jdu tak jen drobnosti, vařečku či tak.

Livka77, 24. 8. 2023, 11.17

Děkuji za názor. Já to mám tak nějak podobně, oblečení teda raději jedu po staru, ale tyto věci si ráda objednávám. Koukala jsem na stránky a docela mě to mile překvapilo. Čekala jsem rozhodně vyšší ceny, takže super tip, díky moc. Sehnala jsem vše co jsem potřebovala a nádobí mám už doma. Kvalitní a moc hezké.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů