Vlak pro děti

zobrazeno 611×

Vložil(a): Čertice, 29. 7. 2017 21.33

Včera jsme si udělali vyjet vlakem do Poděbrad, jelikož je malému rok, tak samozřejmě s kočárkem. Paní průvodčí velmi ochotná nám ukázala kam dát kočárek a taky kde je vagón pro rodiče s dětmi. Říkám si pohádka, vagón kde budou jen rodiče a děti. Omyl!! Seděli tam důchodci a omladina. Proč je to tedy vagón pro děti??Když jsem kojila, tak koukali, jako bych tančila nahá a při přebalování skoro omdleli. Kojila jsem naschvál celou hodinu:P

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 9. 8. 2017, 13.57

to je tak u všeho, ale pak ať se nediví, že tam děti řvou, mají si přesednout oni

Mygara

Mygara, 9. 8. 2017, 7.38

na mě nikdy nikdo blbě nekoukal, ale mám stejné zkušenosti, co se týká seskupení lidí

vendy.z, 8. 8. 2017, 12.37

No jo no....lidi jsou lidi

Fuga

Fuga, 6. 8. 2017, 19.20

to je běžná praxe.....

dadinkamaminka, 1. 8. 2017, 6.43

To je blbý docela,aby ve vlaku pro děti byly důchodci a pubertáci..Asi bych je slušně požádala,aby si šli sednout jinam...

nikolava, 1. 8. 2017, 2.45

My se vlakem teprve chystame chteli jsme uz minuly tyden, ale prcek byl nemocny

Lipi4, 31. 7. 2017, 9.21

Vlakem jezdíme často, pokud vezmu kočárek, tak jsme vždy v místě pro kočárky nebo rodiny s dětmi.. .. Pokud tam nekd sedi a nemá s sebou dítě, tak slušně vysvětlím, že sedí v místě zvýšeného výskytu dětí a kvůli dotyčné osobě je nebudu umravnovat na hlasitosti..... Starší syn si hrozně rád povídá celou cestu, ale stačí aby nás minul jiný vlak (je to vláčkomil), tak radostně oznamuje, co kolem nás projíždí. Pokud s námi jede malé miminko, tak je sám od sebe potichu, aby nebudil miminko.... Většina důchodců má po 10 minutách vymluvenou díru do hlavy a jdou si sednout jinam. Omladina zmizí po dvou minutách, co byla bombardována dotazy syna... A ten zbytek? Zůstane a povídají si s námi...

Barbarelka, 31. 7. 2017, 8.37

to je ve vlaku normální ale pokud-li by jste jela vlakem a v tomto kupé pro vás nebylo volné místo tak je v podstatě můžete dobře vyhodit

Čertice, 31. 7. 2017, 9.04

to já bych neuměla

Barbarelka, 31. 7. 2017, 9.07

je to sice hnusné ale od toho oni mají jiné prostory takže asi tak já už jsem takhle požádala jestli by si někdo přestoupil že to je kupé pro rodiny s dětma.... to maté jako když má někdo rezervačku kupéčka tak vás taky vyhodí a neptá se

Petra Schoberová, 31. 7. 2017, 7.33

My jsme byli taky vláčkem sice jen kousek ale prdolka unesen už plánuji další cestu jinak by seděli s kočárkem hned jak se nastoupí do vlaku byl tam pro něj prostor a i sedadla tak jsme tam zůstali a měli jsme naprostý klid

Čertice, 31. 7. 2017, 9.06

No některý vlaky jsou takhle dobrý ty žlutý i elefant ale my jeli takovým, že se to nedalo.

Petra Schoberová, 1. 8. 2017, 7.19

My jeli obyc hrkalkem od ČD

Aliisha

Aliisha, 30. 7. 2017, 20.00

Vlakem vůbec nejezdíme

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů