Vítání občánků a oblečení

zobrazeno 1151×

Vložil(a): V007A, 19. 10. 2018 20.02

Mamky,co dáváte starším sourozencům na vítání občánků,které má to mladší dítko? Podle mě stačí dceři na tu hodinku rifle a nějaké pěknější tričko a tchýně zas má starosti,co jí dáme,že prý by měla mít šaty (jenže to bych zas musela kupovat šaty,k tomu boty,něco na nohy pod šaty,když bude zima a to se mi zas kvůli chvilce nechce) , pořád musí do našeho života mluvit... Grrr....

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

WeruskaSK

WeruskaSK, 26. 10. 2018, 13.53

jemine, ved to nikoho nezaujima co bude mat kto oblecene, kazdy tam ide po peniaze a hotovo, ved to rovno tie peniaze minies na saticky pre dceru kasli na to, tchyne zas najmudrejsia

V007A, 26. 10. 2018, 17.10

Pro peníze? U nás se teda žádné nedostávají. Maminky dostanou karafiát a dítě pamětní list, jinak nic.

WeruskaSK

WeruskaSK, 26. 10. 2018, 21.20

to fakt? u nas dostavame 70eur... ups tak to potom ani netreba ist, vela stresu kvoli karafiatu

V007A, 27. 10. 2018, 6.25

Tyjo,tak to je hezká částka v ČR je to jak kde,většinou se dostává něco na vesnicích,u nás ve městě jen to,co jsem psala.

Kamila Pecharová, 22. 10. 2018, 13.11

Přesně, rifle a hezké tričko.. Nevím jak u vás, ale u nás ve městě to byla hrůza, co měli ostatní, někteří i rodiče na sobě.. Přijde mi, že na vesnici mají lepší "módní cítění" na oblečení pro slavnostní chvíle než ve městě.. Jestli chce tchýně, aby měla malá šaty, ať jí je i s doplňky koupí, ne?

jancaan, 22. 10. 2018, 12.16

Dej dceři oblečení podle sebe. Tchýně do toho nemá co mluvit. Určitě stačí ty rifle. Jde jen o pár minut.

V007A, 22. 10. 2018, 20.02

No právě,jenže ona remcá do všeho. I do naší svatby a nakonec jsem to vůbec neměla podle sebe.

vaniilla, 22. 10. 2018, 11.21

To je jedno, staci neco cisteho

Mygara

Mygara, 22. 10. 2018, 6.40

Každá maminka ať si to udělá jak chce někdo Dá rifle, někdo šaty a vše je v pořádku

Adrianita, 21. 10. 2018, 20.58

My měli vítání občánků se synkem v dubnu a dcera chtěla mít za princeznu, tak měla šaty. Šatky jsme ale nekupovali, doma má několik šatiček. Dej dceři to, co chceš sama, ne podle tchýně. Ale dají se koupit i levně, nemusí být vyloženě sváteční, tak je potom může využít dále.

Fuga

Fuga, 21. 10. 2018, 20.09

my když měli vítání občánků Tak kluci měli normálně džíny a k tomu hezké triko ani neměli košili protože si mi to také právě nechtělo kupovat

Minnie, 21. 10. 2018, 19.45

Mladší dcera měla vítání listopadu, té starší jsem dala punčochy, šaty a balerínky - přezula se na radnici. Syn měl vítání v červnu a dcery měly nádherné šaty co měly na křtiny a mohly by v nich dělat i třeba družičky. A slavnostní botky. Já jsem nechtěla aby ty starší vypadaly jak chudý příbuzný vedle načančaného miminka

patricia077

patricia077, 22. 10. 2018, 9.51

V létě nebo na jaře je to fajn, dcera měla dvoje vítání, jelikož jsem rodila v místě trvalého bydliště, takže automaticky a to v prosinci a druhé tam kde jsme žili ale opět v zimě ještě únor ale aspoň jako malé miminko měla jen dupky a podruhé už jako pětiměsíční šatečky vlněné..syn měl taky v listopadu a bylo teda hnusně lilo jako z konve než jsem doběhla od auta tak jsem měla vlasy jako vodník, nevím, proč jsem se česala

Aliisha

Aliisha, 21. 10. 2018, 7.28

Dle mého, je to jedno. Dala bych to, co je doma. Nic extra bych nekupovala.

Janna, 20. 10. 2018, 13.20

Podle mě to je úplně jedno. Stačí rifle a nějaký slušnější vršek. Vždyť je to fuk

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů