Veletrh FOR BABIES

zobrazeno 1024×

Vložil(a): k.o.r.i.n.e.k, 13. 10. 2017 21.11

Nikdy jsem na žádném veletrhu nebyla a docela se toho děsím. Nerada řídím do Prahy, tak snad to najdeme. Jedu s mojí maminkou, která je tělesně postižená a potřebuje si každou chvíli sednout. Je na veletrhu ta možnost? Z fotek a videí tady na webu jsem pochopila, že místa k sezení jsou určitě na workshopech. A dá se dobře parkovat přímo před halou? Moje maminka toho moc neujde :-( Jinak si plánuji vzít svačinky protože předpokládám, že tam se asi zdravý oběd koupit nedá. Kolik času se tam tak dá strávit? Nevím jestli mám vyjet brzy ráno ... Budu vděčná pokud ten kdo tam už byl přidá nějaké postřehy :-) Děkuji :-)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Alexx, 10. 9. 2018, 21.15

Holky, na stránkách mýho oblíbenýho dětskýho obchůdku Babyplace jsem našla informaci, že pořádá veletrh, a to v termínu od 14.-15.9.2018 https://www.babyplace.cz/veletrh/ Je to ale už 4.veletr… Byla jste na tom veletrhu nějaká? Jaké to tam je? Vyplatí se tam zajít?

Soniiiciii, 12. 9. 2018, 17.18

Juj, skvělý veletrh. Neskutečný výběr kočárků. Byla jsem tam loni a paráda. Letos jdu taky, se sestrou, čeká v únoru, tak se pomalu pljdeme inspirovat a uvidíme

Alexx, 24. 10. 2018, 15.07

A tys sis tam koupila kočárek? A jaký? Já teď právě chci koupit a nevím, pořád nějak tápu. Nevím, na co si při výběru dát pozor a tak. Rady?

Lenička, 19. 10. 2017, 6.38

Už se tam dnes moc těším

Fuga

Fuga, 16. 10. 2017, 7.46

parkování jde blízko, pokud přijedete včas s předstihem, jinak je to taky kousek cesty, míst na sezení moc není, občas u nějakého stánku a hlavně u občerstvení nebo na začátku východiště do hal, jídlo jsou většinou typu fastfood, beru si svačinu, tak neposoudím

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 16. 10. 2017, 21.59

No začíná to v deset a přijedeme tak okolo dvanácté tak snad to bude v pohodě pokud se nám podaří vyjet dřív tak dřív

vendy.z, 16. 10. 2017, 7.04

Já ještě také nebyla.

baru86

baru86, 15. 10. 2017, 22.18

Byla jsem na několika veletrzích v Letňanech včetně dětských, servis tam bývá vždy stejný - spíše mizerný: sezení snad jen ve vstupní hale, nebo pak venku mezi halami na lavičkách u stánků se smaženinami, tam ale bývá plno. Jídla typu burger, smažené nudle apod. Byla jsem i ve čtvrtek a prostě davy, tam to asi ani jinak nejde. Haly jsou rozlehlé, takže záleží, kteří vystavovatelé Vás zajímají, osobně jsem nikdy neprošla vše a to jsem tam byla přes půl dne. Parkování jsem tam neřešila, jezdím MHD. Běžně ale kolem bývá hustší doprava, takže lepší jet s předstihem.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 16. 10. 2017, 21.58

Díky moc 😉

nikolava, 15. 10. 2017, 8.00

My jsme byli kdysi se školou na veletrhu středních, vysokých škol. A co si pamatuju, tak tam se sednout nedalo a ani to jídlo tam moc nebylo a pár hodin jsme ta byli

Lenourecek, 14. 10. 2017, 22.09

Byla jsem tam zatím dvakrát. Placené parkování je kousek. Jinak moc místa na sezení tam není. Vždycky jsme tam byli v sobotu, takže lidí tam bylo mnoho. Možná, že ve čtvrtek a v pátek jich nebude tolik a pro maminku to bude určitě lepší

Kikinka30, 14. 10. 2017, 19.43

Parkovat se da primo pred halou,ale musite tam byt brzy nez se to zaplni, svačinu si určitě vemte-obed se da koupit,ale nic zdraveho,obcerstveni ka a,džusy,kolacky.Zidle v zazemi u stanku sem tam,worshopy a foaee je plne zidli. Jo veci si můžete dat do satny,alespon nemusite tahat kabáty a tasky v ruce,vemte si neco lehkeho,byva teplo,batoh pozor byva dost lidi,musite byt ostraziti...

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 14. 10. 2017, 19.45

Já přemýšlím nad tím, že vezmu i golfky kdyby si syn potřeboval odpočinout. A co je brzy? Počítám že nejpozději v poledne dorazíme máme to kus cesty.

Kikinka30, 14. 10. 2017, 19.47

To urcite,kdyztak si je date do satny a v případě potřeby si pro to dojdete a syn si sedne,nebo zdrimne....hodne pití,ovoce, zachody jsou dobre ale doporucuji vlhcene ubrousky

Kikinka30, 14. 10. 2017, 19.49

A pojedete hned ve ctvrtek....?

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 14. 10. 2017, 19.59

Ve čtvrtek doufám že to tam bude menší nával

Kikinka30, 14. 10. 2017, 20.10

No i prvni den veletrhu bývá dost zájemců,ale je to lepsi jak v sobotu,to je hlava na hlave...

Mygara

Mygara, 14. 10. 2017, 13.44

to aby si maminka vzala s sebou rybářskou židličku, zázemí na sezení je u příchodu a pak tak v půlce hal při občerstvení, občas u nějakého stánku

Katka

Katka, 14. 10. 2017, 12.31

Určitě bych hledala zázemí na stánku u Saši, ta určitě i do zprávy poradí, kde zaparkovat a tak.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů