Vánoční večírky

zobrazeno 987×

Vložil(a): Mildret, 22. 12. 2016 11.34

Aktuální téma . Hezké gesto od zaměstnavatele , ale co na to vy? Máte nějakou vzpomínku spojenou právě s nimi? Sem s ní :-) :-)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Ivulín, 1. 10. 2021, 0.43

Ahojte, jestli stále sháníte nějakou tu inspiraci na firemní večírek, tak se zkuste podívat třeba sem na tuto stránku zde - www.firmsport.cz , protože my si tam nechávali udělat jeden takový super večer, kdy jsme hráli laser game a byla to tedy naprostá paráda... Mám hroznou radost, že jsem tuto firmu našla.

Martin Doležel, 7. 12. 2020, 11.06

firemní vánoční večírky jsou vždycky fajn, zvláště, když je atmosféra doplněná tou správnou hudbou..nemusí se samozřejmě jednat pouze o koledy..vánočních písniček nebo jen písniček s příjemnou sváteční atmosférou je celá řada..ten správný DJ se o výběr repertoáru postará..v našem případě to byl skvělý DJ Patzy https://djpatzy.cz/dj-na-vecirek/

naseivanka, 28. 9. 2020, 15.29

S naší firmou jsme se na vánoční večírky už pošesté nezmohli. Pětkrát nám ty rozbité skleničky, talíře, vyhoštění z restaurace a barů stačilo… Já jsem si tam vždy nechala peněženku: https://www.penezenky-ahal.cz/damske-penezenky-kozene-bez-klopy/ Každá taková akcička mě stála obrovskou ostudu a k tomu ztrátu OP, hotovosti. Dá se říct, že jsem si to ani neužila jako dřívější akce s kamarády. Není to pro mě.

koliaska105, 5. 3. 2020, 23.35

No, naše firma má vánoční večírek každý rok a musím říct, že zatím vždy jsem si to užila. Tyto Vánoce jsem dokonce připravovala i pozvánky na večírek. Dělala jsem je na počítači a následně je nechávala tisknout. O jejich levný tisk se naštěstí postarali tady: https://www.e-abctiskarna.cz/

Žofinka

Žofinka, 2. 1. 2018, 8.19

tyto večírky jsou super, akorát se tam člověk nesmí opít do němoty .-))

Mygara

Mygara, 7. 4. 2017, 8.41

u nás byl vánoční večírek jen 1x a nesl se v poklidném duchu

Lusesita25, 23. 12. 2016, 21.57

U nas se teda nic nikdy nekonalo.

Leňulka, 23. 12. 2016, 21.13

Na vánoční večírek pořádaný zaměstnavatelem jsem nikdy nešla. S pár kamarádkama jsem si vyšli radši sami, než tam sedět s bandou jiných bab co se tváří za kámošky a za rohem pomluví

AllaŠvecová, 23. 12. 2016, 14.06

U manžela je vanocni večírek v lednu (chapou ze toho je hodně)a je super. Uz se docela i těším

snany, 23. 12. 2016, 7.51

Na vánoční večírky chodím, vždy je to pěkné decentní posezení, ale jezdím brzo domů, neboť to mám daleko vlakem. Nepiju a ani mi na takových akcích alkohol nechybí. Jsme ženský kolektiv, takže to není žádná divoká akce. Mám jen jednu perličku z loňského, kolegyně po cestě vlakem dostala hlad a z chuťí se zakousla do mýdla, které jsem ji předtím dala. Prý vypadalo lákavě, myslela, že je to marcipán

Mildret, 23. 12. 2016, 8.08

Tak teď jsem se zasmála :-) doufám že ji chutnalo

Aliisha

Aliisha, 23. 12. 2016, 20.50

Chuděra kolegyně. To si tedy moc nepochutnala

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů