V čem vám web Promaminky pomohl?

zobrazeno 550×

Vložil(a): Jarka mmm, 29. 1. 2017 11.23

?:) Jak si tu tak vařím oběd,tak jsem si uvědomila,že se mi web líbí,ale docela mi už i pomohl. Dost právě s vařením. Měla jsem s tím docela krizi,ale nakoplo mě,jak sem pořád dáváte recepty :),kolikrát moc dobré...Takže když nevím,co vařit,vždy se něčím inspiruji. Stejně tak jsme začaly s dcerkou hodně péct. Zkoušíme nové recepty,mic nás to baví a pak máme ještě svačinu ;). Taky mi pomáhá,jak se tu navzájem podporujeme...Některé diskuze a články mě donutily k zamyšlení...Nemyslím tím to,co se mi tu líbí,ale co mi opravdu pomáhá. Jo a taky jsem ráda,že jsem s lidma i takhle nadalku a nejsem celý den sama :D;), to je vážně super.....A mám i skvělý pocit,když něco získám z VP...Jak to máte vy? Baví vás to tu nebo vám tu to i nějak pomáhá?

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 29. 11. 2017, 4.01

líbí se mi, že si můžu "nezávazně" pokecat kdykoliv , i když třeba nemůžu v noci spát, VP není také k zahození, jedni, co je problém, že je to žrout času

Mygara

Mygara, 7. 2. 2017, 15.48

zatím ho prozkoumávám, ale ráda si povídám a všechny výhody teprve budu objevovat

Jarka mmm, 7. 2. 2017, 16.11

Objevujte,věřím,že se vám tu bude líbit .

kamca80, 31. 1. 2017, 9.50

Mně se tady líbí, že se nikdo s nikým nehádá, že každá si řekne svůj názor a i když druhá s ním nesouhlasí, tak se nikdo nedohaduje, aspon tedy já sem nikdy zatím nezaregistrovala, že by se tu někdo hádal, nadával sprostě, nebo něco podobného a to je moc fajn, protože to se jen tak mězi samejma ženskýma nevidí Jinak sem ráda za všechny rady, za kreativní dílničku, recepty, za krásné soutěže

benca, 30. 1. 2017, 21.06

nasla som tu nove recepty, skvele kocky sem chodia, tesim sa z kazdej odmeny,aj mala, a aj tvorime podla kreativnej dielne

vendy.z, 30. 1. 2017, 16.36

Mě se moc líbí ty diskuze, jsou takové v klidu. Škoda třeba že nefungují ty akce. Kolikrát jsem něco vložila a bylo zveřejněno až po akci...

Jarka mmm, 30. 1. 2017, 16.40

Jo,to se mi taky někdy stalo...ale většinou,když jsem to dávala dost naknop .

Alexandra, 31. 1. 2017, 11.11

Aha!! Tak to ma Renca, co akce spravuje, u me punticek... Mela toho trochu hodne, tak možna polevila v praci na webu. To by se stávat nemělo. Diky za info, spojim se s ni.

nikolava, 30. 1. 2017, 11.10

Každý den jsem tady na webu. Občas napíšu do poradny a často tady v diskuzích. Líbí se mi, že si tu navzájem radíme, inspirujeme se a tak. No a samozřejmě dárečky jsou prima

ppetaa27, 30. 1. 2017, 10.51

Mně pomáhá každý den. Protože kdykoliv si tady od vás přečtu příspěvky, tak si uvědomím, že v tom nejsem sama a ještě jsem se nezbláznila Navzájem si tady respektujeme svoje názory a nekamenujeme se za ně Na web chodím několikrát denně už skoro druhým rokem a pořád mě to tady baví

Jarka mmm, 30. 1. 2017, 10.55

Jé tak to tu jste už dlouho ,já teprve něco přes půl roku tuším...

ppetaa27, 30. 1. 2017, 11.00

Hrozně to utíka

Adrianita, 31. 1. 2017, 11.52

Já o webu vím rok,ale atktivní jsem začala být tak v květnu

snany, 29. 1. 2017, 22.52

Pomohl mi poznat podobně smýšlející lidi S webem promaminky začínám a končím skoro každý den, mnohdy jen na pár minut se " podívat", v pracovním týdnu je času málo. Web promaminky je unikátní projekt a zakladatelkám palec nahoru, nevím jak to děláte, že se zde v diskuzích objevují samé dobrosrdečné ženy. VP je příjemný bonus, díky němuž jsem se dostala k hrám u kterých jsem váhala zda pořídit ( vzhledem k ceně). Děkuji celému týmu za příjemnou atmosféru

Jarka mmm, 29. 1. 2017, 22.54

Tak to jste napsala mic hezky ,také to tak vidím.

Alexandra, 31. 1. 2017, 11.31

😊 Taky často přemýšlím, jaktoze se to tak pekne podařilo, ze tu vládne taková atmosféra a víte co? Myslim, ze je to tou OPRAVDOVOSTÍ, se kterou do toho ja i vsechny maminky, co pro vas web spravujeme, jdeme. Nabalujeme si na sebe dalsi a dalsi maminky (vas) s podobnou energií a vy si to tady uz pekne šíříte mezi sebou, za což jsem fakt rada. Ty rejpalky, kdyz sem nakouknou, asi vidí, že by tu nepochodily. 😉

nellys, 31. 1. 2017, 19.43

A my vám za tu OPRAVDOVOST moc děkujeme!

skřítek, 29. 1. 2017, 21.24

Mně moc pomohl pocit, že nejsem sama, kdo řeší nějaký problém - ať už doma nebo s dítětem atd. Také často v poradně najdu odpověď na to, s čím si aktuálně nevím rady. V poslední době jsou bohužel čím dál častěji dny, kdy se sem ani na chvíli nedostanu.

Aliisha

Aliisha, 29. 1. 2017, 21.00

Já nejvíce využívám recepty. Je to bezva inspirace. Pak ráda diskutuji. Celkově se mi líbí to, že se zde nikdo neuráží a diskuze probíhají v klidu

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů