Ukliďme Česko 2018

zobrazeno 444×

Vložil(a): Kamila Pecharová, 3. 4. 2018 13.26

V sobotu 7.4. se v celé republice koná akce s názvem Ukliďme Česko. Plánuje se někdo z vás zapojit? Víte o této akci? Naše město již nabízí pytle a rukavice pro dobrovolníky, vím že i na vesnicích nezůstávají pozadu.. Mě by to hrozně lákalo! Prozatím bez dětí, aby se jim něco nestalo, přece jen střepů nebo stříkaček se může najít ve městě dost.. Do budoucna bych je ale chtěla zapojit určitě! Já uvidím, jestli bude manžel ochoten hlídat děti, abych se mohla zapojit :)

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 8. 4. 2018, 14.29

u nás to bylo také, ale neúčastnila jsem se, uklízela jsem na vlastní zahradě

Fuga

Fuga, 5. 4. 2018, 18.50

vyděla jsem to u nás ve zpravodaji, že je to u nás také

Adrianita, 5. 4. 2018, 9.12

Už jsem o tom slyšela, ale ani nevím, jestli město něco podniká. My máme v sobotu dopoledne vítáni občánků.

jancaan, 4. 4. 2018, 11.11

U nás jsem na to bohužel žádné upozornění neviděla:-(

Kamila Pecharová, 4. 4. 2018, 19.51

Nevadí, pokud je chuť, lze si zorganizovat svou vlastní akci

LucieS

LucieS, 4. 4. 2018, 8.37

U nás ve vesnici a i v našem krajském městě a širém okolí se toho pořádá dost. Přemýšlím nad tím, že bych třeba na hodinu si od malé odskočila a šla trošku vypomoct. Ten bordel, co se všude válí, mi strašně irituje. Nechápu ty lidi, co prostě jdou a jen tak něco odhodí. A dost mě točí kuřáci, kteří špačky od cigaret drze hážou všude. Jednou mi jeden mladý kluk tak vytočil na autobusové zastávce, že jsem za ním šla a řekla mu, že dva metry od něj je odpadkový koš a dost významně jsem se na něj dívala - ten špaček sebral a do koše hodil.

slavuska

slavuska, 3. 4. 2018, 23.34

letos jsem to poprvé zaregistrovala, ale bohužel mi to nevyjde, jedem na výlet, na který jindy nemůžeme. ale občas trochu uklidím okolí i sama od sebe.

rodinka

rodinka, 3. 4. 2018, 22.43

U nás tahle akce je ale letos mi to bohužel nevyjde :(Akce je to super,byla jsem už dvakrát a dokonce jsem se tam i zkamarádila s pár lidma

Janako

Janako, 3. 4. 2018, 21.42

Znam,ale nijak jsem nezaznamenala,jestli to je i u nas.

Lenourecek, 3. 4. 2018, 21.28

U nás je ta akce také. Pořád přemýšlím nad tím, jestli to s dětmi dobře zvládnu, takže ještě uvidím, jestli se letos aktivně zúčastním

Markéta Adamcová (marqueta)

marqueta, 3. 4. 2018, 21.22

Ano, náš klub žen se bude účastnit už po třetí. A protože jsem členkou klubu na vesnici a bude se uklízet i třeba okolo školky tak se zapojím i s malou. Jinak bydlím ve městě a za domem mám zámecký park a když už se na to nemůžu dívat vezmu pytel a jdu, i když není akce. A co se týče stříkaček, nám tuhle ležela jedna na zahradě zřejmě ji přinesli ptáci... ještě, že jsem ji objevila první.

Janako

Janako, 3. 4. 2018, 21.43

Fakt jo?to by me nenapadlo!a nemohl ji tam nekdo hodit?

Markéta Adamcová (marqueta)

marqueta, 4. 4. 2018, 11.45

Je to taky možný, bydlíme na fakt strategickém místě mezi sídlištěm, autobusovou zastávkou a hospodou, navíc kousek od parku Okolo domu a zahrady máme neuvěřitelný bordel. Lístky od autobusu, papírky, co se nekouří v hospodě kupu vajglů až po bobky od psů, takže stříkačka se v tom snadno ztratí Mým letošním přáním je nový, zděný a vyšší plot.

Janako

Janako, 4. 4. 2018, 14.06

Tak to bych taky chtela novy plot.To mate smulu na to okoli...

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů