Týden blbec

zobrazeno 404×

Vložil(a): Leňulka, 3. 8. 2019 10.05

Znáte to člověk po týdenní aktivní dovolené potřebuje ještě aspoň týden na srovnání :-) A tento týden to byl den co den, den blbec, teda ne pro mě, pro dceru. Pondělí - celý týden leze po skalách a nic se jí nestane, vrátíme se domů, jdeme po rovině a odře si obě kolena, klasika Úterý - lítá po bytě jak splašená, nevytočí zatáčku a odře si čelo o zeď Středa - přivře si prsty do dveří Čtvrtek - chce jít ven ale jet na tříkolce, ok, šlape jak šílenec až jí upadnou obě šlapky což komentuje slovy: Mámo, jejda Pátek - spálí si palec o troubu, holt se nemůže dočkat oběda No jsem zvědavá co dnes a zítra, ale je dobrá všechno komentuje slovy: To nic, to se zahojí, to nebolí atd. No a my s manželem jsme si dali v pondělí pohodu, malou dali babičce a vyrazili si po 8letech do kina :-)

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

WeruskaSK

WeruskaSK, 9. 11. 2019, 21.45

no tak to ste si toho uzili dost

Zdeňka S., 7. 8. 2019, 15.03

No my jsme se vrátili z dovolené včera , a připadám si jak praštěná palicí. A přitom už jsem se i těšila domů

V007A, 5. 8. 2019, 6.44

To naštěstí neznám. Dcera je šikovná na vše, ale s tím druhým rostakem si asi užijeme 😁

L.janicka.l

L.janicka.l, 4. 8. 2019, 20.42

To se stava, kluk taky vsude narazi pada i na rovine, nekdy mam pocit ze nevidi. Ale dle mereni ma oci v poradku, pri cteni poznal i male obrazky. A hlavne nekouka pod nohy, prijde stoupne mi na nohu a ani o tom nevi. A nez se holka vda tak bude mit vse zahojene. Ja nebyla v kine ani n3pamatuju

Teryk92, 3. 8. 2019, 21.55

Hlavně že to nese takhle dobře. Já mám taky posledních pár dní - ,,den blbec". Asi je něco ve vzduchu.

Fuga

Fuga, 3. 8. 2019, 20.26

Tak hlavně že si z toho nic nedělá

Katka

Katka, 3. 8. 2019, 20.19

Tak pokud to není pád z koně, tak na pohodu 😉

Eliška Kozlova, 3. 8. 2019, 18.00

Teď jsme se vrátili z lesa, po dešti. Tak je varuju, ze kameny a klacky klouzou, měli by být opatrní, zvlášť v holinkach. No, kdyby šli po 4 vyšlo by to nastejno, většinu cesty na zemi Ja byla sama s manželem v kině 2x Bathory a Kouzelný obchod (nebo tak nějak) ale me stejně nejvíc baví pohádky a sci-fi, ještě ze mám děti

Leňulka, 3. 8. 2019, 18.32

my byly naposled před asi 8lety tenkrát na Šmoulech jinak sledujeme horory. holkou do kina jít nelze ta nevydrží sedět ani 5min. u ČT D u Večerníčku a u ničeho, ani v restauraci nesedí, to když se čeká na jídlo to prý potřebuje každou minutu za wc atd prostě vymýšlí jen aby nemusela sedět

Eliška Kozlova, 3. 8. 2019, 19.52

U nás v kině děti také lítají kolem sedaček a 3x na záchod. ... Ale u nás chodí sotva 10-15 lidí, takže to nikomu nevadí třeba uprostřed filmu běží domů pro pití na WC a pak se vrátí, nikdo neřeší a ještě dostáváme plakáty na požádání

snany, 3. 8. 2019, 14.32

A to si představ, že máš tři děti, to je pořád něco Je fajn udělat si čas jen pro sebe, tak snad jste si to užili podle vašich představ

patricia077

patricia077, 3. 8. 2019, 11.21

Hele buď v klidu my měli dovolenou s dětmi jen dva dny a odnesla to moje záda natolik že jsem se tři dny nemohla pohnout naštěstí si naši vzali na tři dny děti, takže mám klid a lečím se ale prací haha...jinak úrazy jsou u nás na denním pořádku, odřeniny, škrábance, boule, žihadla apod neřeším hlavně že žijou :-)a na čem jste byli? Taky uvažujeme že si uděláme hezký večer ale nevím zda kino nebo vířivka včera jsme dali akorát nákupy salát víno koupel film a postel

Leňulka, 3. 8. 2019, 12.03

horor Dětská hra, (nový Chucky my jsme hororový maniaci ještě jsme rozmýšleli nad Annabel 3 ale to si počkáme až to bude někde ke stažení

patricia077

patricia077, 3. 8. 2019, 12.16

jo aha brrr já horory nemusím, máme i spešl kanál, který začíná po půlnoci samé horory nikdy jsem to nezapnula ale teď jsem koukala, že s těmi horory v kině roztrhl pytel .-)

Lenička, 3. 8. 2019, 13.23

Je pravda že odřeniny a boule jou hodně časté. Děti to ani neřeší.

patricia077

patricia077, 3. 8. 2019, 14.21

U nás ani žihadla jedno vytáhnu chvíli rev a za chvíli už zase mezi vcelama

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů