Stalo se Vám něco vtipného???

zobrazeno 395×

Vložil(a): Zlata1, 3. 1. 2017 21.16

Tak jednoho dne jsem se vracela s dcerou, která byla v kočárku, z obchodu a u jednoho vchodu byly vyskládané popelnice, takové ty černé na smesny odpad. No a jak tak jdu, tak najednou se přece mnou objevil chlap a za sebou tlacil vrzající kufr na kolečkách. To není až tak neobvyklé, ale najednou se zastavil u jedné popelnice a rozepl kufr. Myslela jsem si z prvu, že něco vyhodí z toho kufru, ale on najednou po hlavě skočil do té popelnice, že mu byly vidět jen nohy a chvilku se tam hrabal. Vypadalo to poněkud směšné a když jsem to viděla tak jsem málem dostala záchvat smíchu. Když se vyhoupl zase ven tak vytáhl knihu a dal jí do kufru a pak se ponořil znova. A tohle udělal několikrát. Přitom ten muž nevypadal, že by vymetal popelnice jako bezdomovec... Představit si jak z popelnice koukají jenom nohy je vtipné???? Také máte nejaky vtipný zážitek????

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 9. 12. 2017, 7.18

to musela být tedy podívaná, u nás takto lezou do elektroodpadu, blázni .-((

Mygara

Mygara, 6. 4. 2017, 13.41

mů děda to dělával také, nemohl si pomoci a je to nemoc

vendy.z, 11. 1. 2017, 18.55

Ale zase, kdybych omylem něco vyhodila, něco důležitého, také bych dělala stojky

vendy.z, 11. 1. 2017, 18.54

Co to bylo za knihu?

Jana82

Jana82, 5. 1. 2017, 20.31

Taky něco podobného jsem zažila . Byla jsem u našich a koukala jsem z okna, viděla jsem jednu ženskou, která šla k popelnici a dívala se do ní. Najednou se přehoupla a byla v ní, pak jsem zahlídla jen nohy a po chvilce jí nebylo vůbec vidět. Vyšel soused z baráku a nesl si odpad. Hodil smetí do otevřeně popelnice, ve které byla ta ženská, nejspíš ji trefil, ta zařvala a vykoukla ji hlava, chudák soused ten se tak lekl, protože nečekal, že by tam mohl v té popelnici někdo být.

vendy.z, 11. 1. 2017, 18.55

vivianr, 5. 1. 2017, 14.35

Máma kdysi dávno kupovala zrní od souseda. Pytle měl zavázané šňůrkami ze starých ponožek a chtěl vrátit nejen pytle, ale i ty šňůrky

Petra Schoberová, 5. 1. 2017, 13.29

u nás je to na denním pořadku, od rána do večera lidé chodí s vozíčky a vybírají popelnice.. Kolikrát bych to taky do některých neřekla, dle vzhledu.. Představa ze vidím nohy z popelnice me spís děsí jinak některých těch lidí je mi lito

vendy.z, 11. 1. 2017, 18.57

Takhle sousedka také koukala do popelnic, pak za ní manžel byl na návštěvě a ona mu líčila, že je prohledává pro to, aby vybírala pečivo pro ptáčky

Petra Schoberová, 11. 1. 2017, 19.51

ty brdo.. ja bych se asi pak stydela

Fuga

Fuga, 5. 1. 2017, 12.15

tak to musel být hezký obrázek .-)

Lusesita25, 4. 1. 2017, 21.54

Tak zatim nic takhle vtipneho nemam.

Zdeňka S., 4. 1. 2017, 8.56

Ségra kdysi vyhodila plenky z koše na pleny, takového toho dlouhého hada, ... Jejich zvědavá sousedka vždycky prohlidla všechny popelnice před domem a vybírala , co by se jí hodilo. Najednou narazila na tuto podivnou a pro ni neznámou věc, tak si ty plenky nacpala do igelitky a odnesla domů k prozkoumání dost by mě zajímalo, jak se tvářila, až přišla záhadě na kloub

Zlata1, 4. 1. 2017, 10.49

tak to bych taky chtěla vidět ten její výraz když to doma vybalila na stůl.......

AllaŠvecová, 4. 1. 2017, 11.29

ježíš fuuuuj by me taky zajimal jeji kukuc

vendy.z, 11. 1. 2017, 18.57

No jo, doma na to měla klid

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů