spaní pod stanem/širákem

zobrazeno 474×

Vložil(a): dasza, 21. 7. 2015 11.17

jezdím s dětmi každý rok na tábor pod stan, bez elektriky,teple vody, signalu- luxuusnii.. syn byl poprvé v půl roce, dcera ve 2m.. a každý rok se i na táboře spí pod širákem a letos si to syn taak zamiloval, že tak spáváme cela rodina na zahradě. a je to luxuus.. davám to sem jako tip pro deti- pozorovat hvezdy, dat si noční stopovanou, stezku odvahy atd atd.. a pak jen tak spaat pod sirým nebem... zkuste to, ani nemusite nikam do lesa ci pole, staci byt na zahradě:).. ted je na to idealní počasí, je teplo.. a taky jako diskuzi- co vy? jste pro takova "dobrodružství? nebo máte radji pevnou střechu nad sebou a postel pod sebou:o)

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

k.o.r.i.n.e.k, 9. 12. 2016, 22.47

Na zahradě to musí být super, u paneláku se asi pod širákem spát nedá

Fuga, 23. 11. 2016, 14.07

jste odvážná, s tak malou holčičkou pod stan. Náš prďola zatím spal pod stanem na zahradě s tatkou a je teď hrozný hrdina

Blankasiro, 23. 6. 2016, 12.08

Pamatuji se, že jsme taky takhle jezdili a dětem se to vždy líbilo. Chtěly spát ve stanu i na zahradě s kamarády, je to dobrý trénink, protože mají jistotu, že kdykoli mohou útéct domů pokud by se jim něco nezdálo..

snany, 22. 6. 2016, 22.42

Letos s dětmi zkusíme poprvé stanovat, nejprve otestujeme na zahradě a pokud se jim bude líbit někam vyrazíme. Když ne, tlačit je do toho nebudeme. Skoro ve čtyřech a šesti už dokáží docela srozumitelně vyjádřit názor. Kempování je fajn, člověk zažije spoustu legrace a dobrodružství, je v přírodě...Na malém prostoru se k sobě tulí

Mahdalka, 19. 4. 2016, 21.50

No já jsem rozhodně pro,hotely mě moc nelákaj.Jako malá jsem s rodiči jezdila hodně pod stan a mám na to krásný vzpomínky,nezapomenutelný zážitky.Letos pojedeme ještě někam do chatky,ale příští rok se chystáme už pod stan,aby měl syn zážitek a rozhodně si spolu postavíme stan i na chalupě a budeme v něm spolu spát.Hrozně se na to těším

Minnie, 22. 3. 2016, 12.36

Zahradu nemáme ale ani mě to nijak neláká.

Zuzi, 31. 8. 2015, 22.01

Taky jezdime pod stan, chalupu mame se studenou vodou a suchym wc. Nenazyvala bych to sice luxusem, ale uzivame si toto dobrodruzstvi po svem a letosni leto k tomu jen nahravalo - bylo teplo a sucho nas starsi syn ma dokonce stylovej spaci pytel s Medvidkem Pu

kajca, 22. 8. 2015, 21.29

Ja radsej spím v posteli ale syn je u starych rodicov,oni byvajú v dome a dali stan na dvor a viac krát tam syn s dedkom spali,pácilo sa mu to

LenčaPar, 29. 7. 2015, 17.01

Já sama jsem určitě pro, kluci také milují takovéto radovánky Hlavně tábory a spát pod širákem na hradě. Určitě je to obrovský zážitek pro malé i velké.

veru.veru, 24. 7. 2015, 21.20

Super, že se najde někdo podobného ražení jako já. Nezříkáme se ničeho, zrovna dnes jsme se vrátili ze stanování, pro děti je to fakt super, užijeme spoustu legrandy, jezdíme 3 kamarádky a 3 děti stejného věku, vždycky si to užijeme. Poprvé jsem jela s půlročním synem, děti snášejí všechno suprově. Na druhou stranu jezdíme i k moři, kde si zase užijeme fakt luxus v hotelu s all in. Já jsem pro každou legraci, chci život prožít naplno, myslím, že se to daří

dasza, 25. 7. 2015, 6.24

My k mori nee..ale nas to tam moc s deckama nelaka...zatim...ale verim ze i na to dojde az obcestujem vsechmy krasy sk a cr .zrovna pr.tyden vyrauime objet republiku s detma na kolech... Syn se tesi ze ujede milion km-este ze nema poneti o cislech;)))

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight